900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco bulunan MAGGIORE kiralık arabalar [Airport_Code]

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco havaalanında mevcut büyük MAGGIORE araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Aygo

maggiore
M
4
3
1
Toyota Aygo

şuradan:

$149.76 /güny

Standart

BMW 2 Series Active Tourer

maggiore
A
5
4
4
BMW 2 Series Active Tourer

şuradan:

$158.85 /güny

Ekonomi

Audi A1

maggiore
A
5
5
2
Audi A1

şuradan:

$309.23 /güny

Kompakt

Audi A3

maggiore
A
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$325.47 /güny

JIP

Peugeot 3008

maggiore
A
5
5
4
Peugeot 3008

şuradan:

$539.24 /güny

Mini

Fiat 500

sicily by car
A
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$41.32 /güny

Mini

Volkswagen Up

avis
M
4
3
1
Volkswagen Up

şuradan:

$52.46 /güny

JIP

Ford Kuga

sicily by car
A
5
5
4
Ford Kuga

şuradan:

$45.26 /güny

JIP

Jeep Compass

avis
A
5
5
4
Jeep Compass

şuradan:

$233.09 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

sicily by car
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$51.90 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

budget
A
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$162.54 /güny

Kompakt

Fiat 500X

avis
M
5
5
3
Fiat 500X

şuradan:

$57.77 /güny

Kompakt

Alfa Romeo Giulietta

avis
A
5
5
3
Alfa Romeo Giulietta

şuradan:

$171.06 /güny

Standart

Ford C-Max

sicily by car
M
5
5
4
Ford C-Max

şuradan:

$69.76 /güny

Van

Opel Mokka

sicily by car
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$73.26 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

sicily by car
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$90.68 /güny

7 kişilik

Mercedes Vito

sicily by car
M
7
5
2
Mercedes Vito

şuradan:

$91.10 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

sicily by car
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$95.05 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

avis
M
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$176.96 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito Traveliner

sicily by car
M
9
5
4
Mercedes Vito Traveliner

şuradan:

$180.72 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$205.76 /güny

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco MAGGIORE hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, MAGGIORE'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve MAGGIORE'un Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco sağladığı bonuslar hakkında [CIY] bilgiler bulabilirsiniz.

Maggiore

Şirket ismi:

Maggiore

Adres:

Aeroporto Pio La Torre, Comiso, 97013

Telefon:

+39 09321850895

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco en iyi araba kiralama şirketleri [CIY]

MAGGIORE'a alternatif olarak, Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco [CIY] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 19 reviews

8.4 / 10

Europcar Corporate

Europcar 405 reviews

7.6 / 10

Budget EMEA Corporate

Budget 406 reviews

6.8 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 114 reviews

6.6 / 10

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco [CIY] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco havaalanında ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco MAGGIORE CIY, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Standard, Economy, Compact, Suv, Van, Convertible, 7-seater, Estate, 9-seater, Fullsize,.

MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Audi A1, Volkswagen Polo, ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Audi A3, Fiat 500X, ve Alfa Romeo Giulietta ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccon “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda BMW 2 Series Active Tourer, ve Ford C-Max .

MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Peugeot 3008, Ford Kuga, ve Jeep Compass .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccon 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Mercedes Vito .

MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Fiat 500 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco içindeki MAGGIORE'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco içindeki iş seyahatleri için, MAGGIORE'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco içindeki MAGGIORE'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccoki MAGGIORE konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için MAGGIORE, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco MAGGIORE'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - MAGGIORE Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco araba kiralıyor

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco konumunda MAGGIORE'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CIY Havaalanında MAGGIORE konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

MAGGIORE'dan Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccoki en ucuz araba Toyota Aygo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $149.76'dır.

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco [CIY] MAGGIORE'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

CIY Havaalanında MAGGIORE ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. MAGGIORE'dan en ucuz EKONOMI araç AUDI A1. Fiyatı gün başına $309.23 ile başlar.

MAGGIORE araba kiralama rezervasyonumu Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

MAGGIORE, Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccoki [CIY] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve MAGGIORE araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!