900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Sendai’de araç kiralama fiyatları

Sendai şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Sendai şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Europcar şuradan:$57.72 şuradan:$98.29 şuradan:$106.87 şuradan:$147.44 şuradan:$113.08
Budget Car Rental şuradan:$57.53 şuradan:$75.66
Times şuradan:$58.56 şuradan:$85.26 şuradan:$89.53 şuradan:$196.95
Nissan Rent A Car şuradan:$55.76 şuradan:$61.96 şuradan:$100.51 şuradan:$134.96 şuradan:$178.75 şuradan:$141.90 şuradan:$73.54

Sendai deki araba kiralama şirketleri

Sendai şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 16 reviews

7.8 / 10

Sendai şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Sendai şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK arasında değişmektedir. Sendai şehrindeki en büyük araç koleksiyonu Nissan tarafından sağlanmaktadır.

Sendai şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. EUROPCAR, TIMES MOBILTY, TIMES kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Sendai şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Sendai şehrindeki araç kiralama noktaları

Sendai şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Sendai ’de araç kiralama genel bakışı

Sendai şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Nissan Dayz, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Nissan March, Honda Fit Hybrid, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Nissan Note, Mazda 3, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Mazda 6, Mazda 6 Atenza, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Nissan Teana, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Mazda 5, Nissan Elgrand, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Nissan Serena, Toyota Alphard, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Nissan Juke, Mazda 5 Premacy 4WD, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Nissan Fuga, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Sendai araç kiralamak

Sendai 'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Sendai şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Sendai şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $50.25 ilâ günlük $178.75 arasında değişir.

Sendai şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Sendai şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Sendai bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $50.25 fiyattan başlar.

Sendai şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Sendai şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP, EGZOTIK, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Sendai şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Sendai şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.8/10 puanı ile EUROPCAR Franchise. Sendai şehrinde EUROPCAR Franchise şirketindeki en ucuz araba Mazda 3 modelidir. Geçerli ilgili fiyat günlük $98.29 civarıdır.

Sendai şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Sendai konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.