900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kota Kinabalu - Havaalanı bulunan INSAS-PACIFIC kiralık arabalar [Airport_Code]

Kota Kinabalu - Havaalanı havaalanında mevcut büyük INSAS-PACIFIC araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Perodua Bezza

europcar
A
5
3
2
Perodua Bezza

şuradan:

$24.63 /güny

Ekonomi

Perodua Myvi

kk
A
5
3
2
Perodua Myvi

şuradan:

$35.80 /güny

Mini

Perodua Viva

kk
M
4
3
2
Perodua Viva

şuradan:

$29.92 /güny

Standart

Honda City

europcar
A
5
4
4
Honda City

şuradan:

$35.01 /güny

Standart

Toyota Camry Hybrid

kk
A
5
4
5
Toyota Camry Hybrid

şuradan:

$200.23 /güny

Kompakt

Toyota Vios

europcar
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$35.01 /güny

JIP

Honda HR-V

europcar
A
5
5
4
Honda HR-V

şuradan:

$60.11 /güny

JIP

Toyota Fortuner

kk
A
5
5
5
Toyota Fortuner

şuradan:

$153.25 /güny

7 kişilik

Perodua Aruz

kk
A
7
5
1
Perodua Aruz

şuradan:

$71.03 /güny

Van

Toyota Hilux Double

kk
A
5
4
0
Toyota Hilux Double

şuradan:

$97.46 /güny

Van

Hyundai Starex

kk
A
12
5
4
Hyundai Starex

şuradan:

$195.53 /güny

Tam boy

Nissan Teana

kk
A
5
4
5
Nissan Teana

şuradan:

$153.25 /güny

Kota Kinabalu - Havaalanı INSAS-PACIFIC hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, INSAS-PACIFIC'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve INSAS-PACIFIC'un Kota Kinabalu - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [BKI] bilgiler bulabilirsiniz.

Insas Pacific

Şirket ismi:

Insas Pacific

Adres:

Kota Kinabalu Airport, Sabah, Meet and Greet, Kota Kinabalu

Telefon:

+6088-701 899

Kota Kinabalu - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [BKI]

INSAS-PACIFIC'a alternatif olarak, Kota Kinabalu - Havaalanı [BKI] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 8 reviews

8.9 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 22 reviews

8 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 15 reviews

7.8 / 10

Kota Kinabalu - Havaalanı [BKI] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR ve KK firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kota Kinabalu - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kota Kinabalu - Havaalanı havaalanında EUROPCAR ve KK tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kota Kinabalu - Havaalanı [BKI] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kota Kinabalu - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kota Kinabalu - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, KK'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

INSAS-PACIFIC Kota Kinabalu - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kota Kinabalu - Havaalanı INSAS-PACIFIC BKI, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Standard, Compact, Suv, 7-seater, Van, Fullsize,.

INSAS-PACIFIC Kota Kinabalu - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Perodua Bezza, ve Perodua Myvi ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

INSAS-PACIFIC Kota Kinabalu - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Honda City, ve Toyota Camry Hybrid .

INSAS-PACIFIC Kota Kinabalu - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Nissan Teana .

INSAS-PACIFIC Kota Kinabalu - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Honda HR-V, ve Toyota Fortuner .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve INSAS-PACIFIC Kota Kinabalu - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Perodua Aruz .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre INSAS-PACIFIC Kota Kinabalu - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kota Kinabalu - Havaalanı içindeki INSAS-PACIFIC'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kota Kinabalu - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, INSAS-PACIFIC'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kota Kinabalu - Havaalanı içindeki INSAS-PACIFIC'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kota Kinabalu - Havaalanıki INSAS-PACIFIC konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için INSAS-PACIFIC, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kota Kinabalu - Havaalanı INSAS-PACIFIC'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - INSAS-PACIFIC Kota Kinabalu - Havaalanı araba kiralıyor

Kota Kinabalu - Havaalanı konumunda INSAS-PACIFIC'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BKI Havaalanında INSAS-PACIFIC konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

INSAS-PACIFIC'dan Kota Kinabalu - Havaalanıki en ucuz araba Perodua Bezza. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $24.63'dır.

Kota Kinabalu - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BKI Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.77 ile $2.17 arasında değişmektedir.

INSAS-PACIFIC araba kiralama rezervasyonumu Kota Kinabalu - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

INSAS-PACIFIC, Kota Kinabalu - Havaalanıki [BKI] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve INSAS-PACIFIC araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kota Kinabalu - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!