900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Langkawi - Havaalanı bulunan MAYFLOWER kiralık arabalar [LGK]

Langkawi - Havaalanı havaalanında mevcut büyük MAYFLOWER araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için LGK havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Perodua Axia

SEA SAFARI
A
4
5
2
Perodua Axia

şuradan:

$39.71 /güny

Kompakt

Perodua Bezza

SEA SAFARI
A
5
3
3
Perodua Bezza

şuradan:

$43.00 /güny

Kompakt

Toyota Vios

SAMAVEST
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$59.12 /güny

Ekonomi

Perodua Myvi

SAMAVEST
A
5
5
2
Perodua Myvi

şuradan:

$48.13 /güny

7 kişilik

Toyota Avanza

SEA SAFARI
A
7
5
1
Toyota Avanza

şuradan:

$51.67 /güny

JIP

Honda HR-V

EUROPCAR
A
5
5
4
Honda HR-V

şuradan:

$72.63 /güny

Van

Toyota Innova

SAMAVEST
A
6
4
2
Toyota Innova

şuradan:

$77.43 /güny

Van

Hyundai Starex

MERGE CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

şuradan:

$200.12 /güny

Standart

Honda Accord

SAMAVEST
A
5
4
5
Honda Accord

şuradan:

$99.40 /güny

Langkawi - Havaalanı MAYFLOWER hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, MAYFLOWER'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve MAYFLOWER'un Langkawi - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [LGK] bilgiler bulabilirsiniz.

Mayflower Car Rental

Şirket ismi:

Mayflower Car Rental

Adres:

Lapangan Terbang Langkawi, Jalan Lapangan Terbang Langkawi, Langkawi, 07100, Malaysia, Kedah

MAYFLOWER Langkawi - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Langkawi - Havaalanı MAYFLOWER LGK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Economy, 7-seater, Suv, Van, Standard,.

MAYFLOWER Langkawi - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Perodua Myvi ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Perodua Bezza, ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

MAYFLOWER Langkawi - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Honda Accord .

MAYFLOWER Langkawi - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Honda HR-V .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve MAYFLOWER Langkawi - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Avanza .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre MAYFLOWER Langkawi - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Langkawi - Havaalanı içindeki MAYFLOWER'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Langkawi - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, MAYFLOWER'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Langkawi - Havaalanı içindeki MAYFLOWER'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Langkawi - Havaalanıki MAYFLOWER konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için MAYFLOWER, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Langkawi - Havaalanı MAYFLOWER'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - MAYFLOWER Langkawi - Havaalanı araba kiralıyor

Langkawi - Havaalanı konumunda MAYFLOWER'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

LGK Havaalanında MAYFLOWER konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

MAYFLOWER'dan Langkawi - Havaalanıki en ucuz araba Perodua Axia. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $39.71'dır.

Langkawi - Havaalanı [LGK] MAYFLOWER ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • MAYFLOWER araç kiralama masası, Langkawi - Havaalanı sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

MAYFLOWER araba kiralama rezervasyonumu Langkawi - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

MAYFLOWER, Langkawi - Havaalanıki [LGK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve MAYFLOWER araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Langkawi - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!