900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Sultan Abdul Halim - Havaalanı bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Sultan Abdul Halim - Havaalanı havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Hyundai Elantra

hertz
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$62.87 /güny

Mini

Perodua Viva

green matrix
A
4
3
2
Perodua Viva

şuradan:

$26.74 /güny

Ekonomi

Perodua Myvi

green matrix
A
5
3
2
Perodua Myvi

şuradan:

$34.76 /güny

Kompakt

Proton Persona

green matrix
A
5
5
3
Proton Persona

şuradan:

$42.92 /güny

Kompakt

Toyota Vios

green matrix
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$74.39 /güny

Van

Proton Exora

green matrix
A
5
5
2
Proton Exora

şuradan:

$59.38 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

green matrix
A
7
5
1
Toyota Innova

şuradan:

$100.14 /güny

Standart

Toyota Camry

green matrix
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$157.36 /güny

Sultan Abdul Halim - Havaalanı HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Sultan Abdul Halim - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [AOR] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Sultan Abdul Halim Apt, Alor Setar, 06200

Telefon:

60 4 7144959

HERTZ Sultan Abdul Halim - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Sultan Abdul Halim - Havaalanı HERTZ AOR, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Mini, Economy, Compact, Van, 7-seater,.

HERTZ Sultan Abdul Halim - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Perodua Myvi ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Proton Persona, ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Sultan Abdul Halim - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai Elantra, ve Toyota Camry .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Sultan Abdul Halim - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Innova .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Sultan Abdul Halim - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Sultan Abdul Halim - Havaalanı içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Sultan Abdul Halim - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Sultan Abdul Halim - Havaalanı içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Sultan Abdul Halim - Havaalanıki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Sultan Abdul Halim - Havaalanı HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Sultan Abdul Halim - Havaalanı araba kiralıyor

Sultan Abdul Halim - Havaalanı konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

AOR Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Sultan Abdul Halim - Havaalanıki en ucuz araba Hyundai Elantra. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $62.87'dır.

Sultan Abdul Halim - Havaalanı [AOR]'daki en popüler HERTZ kiralık araba hangisi?

HERTZ'dan gelen Sultan Abdul Halim - Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda HYUNDAI ELANTRA. Bu araç için en düşük fiyat günde $62.87.

Sultan Abdul Halim - Havaalanı [AOR] HERTZ'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

AOR Havaalanında HERTZ ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. HERTZ'dan en ucuz STANDART araç HYUNDAI ELANTRA. Fiyatı gün başına $62.87 ile başlar.

Sultan Abdul Halim - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

AOR Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.58 ile $2.14 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Sultan Abdul Halim - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Sultan Abdul Halim - Havaalanıki [AOR] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Sultan Abdul Halim - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!