900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport bulunan PINGOUIN-CARS kiralık arabalar [MRU]

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport havaalanında mevcut büyük PINGOUIN-CARS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için MRU havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Hyundai Grand i10

AUTO-UNION
M
5
5
2
Hyundai Grand i10

şuradan:

$31.79 /güny

Ekonomi

Renault Captur

EUROPCAR
A
5
5
3
Renault Captur

şuradan:

$74.39 /güny

Mini

Kia Picanto

AUTO-UNION
M
4
3
2
Kia Picanto

şuradan:

$32.92 /güny

Mini

Datsun Go

GREEN MOTION
M
4
5
1
Datsun Go

şuradan:

$83.61 /güny

Kompakt

Kia Rio

AUTO-UNION
M
5
5
3
Kia Rio

şuradan:

$44.01 /güny

Kompakt

Nissan Magnite

GREEN MOTION
A
5
5
3
Nissan Magnite

şuradan:

$95.47 /güny

Standart

Toyota Corolla

AUTO-UNION
M
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$55.09 /güny

Standart

Skoda Octavia

GREEN MOTION
A
5
5
3
Skoda Octavia

şuradan:

$244.12 /güny

JIP

Renault Duster

EUROPCAR
A
5
5
3
Renault Duster

şuradan:

$64.47 /güny

JIP

Hyundai Tucson

AUTO-UNION
A
5
5
3
Hyundai Tucson

şuradan:

$208.72 /güny

7 kişilik

Mitsubishi Xpander

EUROPCAR
A
7
5
4
Mitsubishi Xpander

şuradan:

$68.54 /güny

7 kişilik

Toyota Avanza

AUTO-UNION
M
7
5
1
Toyota Avanza

şuradan:

$112.37 /güny

Van

Isuzu D-Max

FIRST
M
5
4
0
Isuzu D-Max

şuradan:

$75.55 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible

EUROPCAR
A
4
2
1
Mini Cooper Convertible

şuradan:

$123.09 /güny

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport PINGOUIN-CARS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, PINGOUIN-CARS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve PINGOUIN-CARS'un Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport sağladığı bonuslar hakkında [MRU] bilgiler bulabilirsiniz.

Pingouin Car Rental

Şirket ismi:

Pingouin Car Rental

Adres:

SSR International Airport, FLIGHT NUMBER MANDATORY, Plaine Mangien

MRU Havaalanı yakınındaki PINGOUIN-CARS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport en iyi araba kiralama şirketleri [MRU]

PINGOUIN-CARS'a alternatif olarak, Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport [MRU] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Europe Franchise

Avis 7 reviews

7.2 / 10

OLA Mauritius Car Rental

OLA 31 reviews

7.2 / 10

First Car Rental

First 6 reviews

6.2 / 10

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport [MRU] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AUTO-UNION ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport havaalanında AUTO-UNION ve tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport [MRU] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport büyük bir araba arıyorsanız, FIRST'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri EUROPCAR'den incelemelisiniz. Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

PINGOUIN-CARS Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport PINGOUIN-CARS MRU, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Standard, Suv, 7-seater, Van, Convertible,.

PINGOUIN-CARS Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Hyundai Grand i10, ve Renault Captur ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Kia Rio, ve Nissan Magnite ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

PINGOUIN-CARS Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airportn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, ve Skoda Octavia .

PINGOUIN-CARS Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Renault Duster, ve Hyundai Tucson .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve PINGOUIN-CARS Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airportn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Mitsubishi Xpander, ve Toyota Avanza .

PINGOUIN-CARS Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mini Cooper Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre PINGOUIN-CARS Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport içindeki PINGOUIN-CARS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport içindeki iş seyahatleri için, PINGOUIN-CARS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport içindeki PINGOUIN-CARS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airportki PINGOUIN-CARS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için PINGOUIN-CARS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport PINGOUIN-CARS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - PINGOUIN-CARS Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport araba kiralıyor

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport konumunda PINGOUIN-CARS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MRU Havaalanında PINGOUIN-CARS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

PINGOUIN-CARS'dan Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airportki en ucuz araba Hyundai Grand i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $31.79'dır.

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport [MRU] PINGOUIN-CARS ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • PINGOUIN-CARS araç kiralama masası, Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MRU Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.36 ile $5.66 arasında değişmektedir.

PINGOUIN-CARS araba kiralama rezervasyonumu Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

PINGOUIN-CARS, Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airportki [MRU] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve PINGOUIN-CARS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!