900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Campeche Havaalanı bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Campeche Havaalanı havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Nissan March

avis
M
5
4
2
Nissan March

şuradan:

$1.37 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

payless
M
5
4
2
Ford Fiesta

şuradan:

$27.86 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo

avis
A
5
4
3
Chevrolet Aveo

şuradan:

$2.91 /güny

Kompakt

Ford Focus

payless
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$29.71 /güny

Standart

Volkswagen Vento

avis
A
5
4
4
Volkswagen  Vento

şuradan:

$3.80 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$84.86 /güny

Mini

Dodge i10

hertz
M
5
5
2
Dodge i10

şuradan:

$17.14 /güny

7 kişilik

Chrysler Town and Country

payless
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$18.57 /güny

JIP

Jeep Patriot

europcar
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$44.19 /güny

JIP

Chevrolet Suburban

payless
A
7
5
3
Chevrolet Suburban

şuradan:

$167.14 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$64.29 /güny

9 kişilik

Ford Clubwagon

payless
A
9
5
6
Ford Clubwagon

şuradan:

$74.29 /güny

Campeche Havaalanı SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Campeche Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [CPE] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Telefon:

SIXT Campeche Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Campeche Havaalanı SIXT CPE, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Mini, 7-seater, Suv, Luxury, 9-seater,.

SIXT Campeche Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan March, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Chevrolet Aveo, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Campeche Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Vento, ve Dodge Journey .

SIXT Campeche Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Patriot, ve Chevrolet Suburban .

SIXT Campeche Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Campeche Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chrysler Town and Country .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Campeche Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Campeche Havaalanı içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Campeche Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Campeche Havaalanı içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Campeche Havaalanıki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Campeche Havaalanı SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Campeche Havaalanı araba kiralıyor

Campeche Havaalanı konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CPE Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Campeche Havaalanıki en ucuz araba Nissan March. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $1.37'dır.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Campeche Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Campeche Havaalanıki [CPE] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Campeche Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!