900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Culiacan - Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Culiacan - Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Ford Figo

avis
A
5
4
3
Ford Figo

şuradan:

$94.68 /güny

JIP

Chevrolet Suburban

enterprise
A
7
5
3
Chevrolet Suburban

şuradan:

$34.28 /güny

JIP

Kia Sorento

budget
A
5
5
4
Kia Sorento

şuradan:

$145.00 /güny

Mini

Mitsubishi Mirage

mex
A
4
3
1
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$45.09 /güny

Ekonomi

Hyundai Accent

mex
A
5
4
2
Hyundai Accent

şuradan:

$45.09 /güny

Ekonomi

Kia Rio

enterprise
A
5
4
2
Kia Rio

şuradan:

$93.12 /güny

Kompakt

Toyota Yaris Sedan

mex
A
5
4
3
Toyota Yaris Sedan

şuradan:

$51.01 /güny

Kompakt

Nissan Xtrail 3 Row

alamo
A
5
5
3
Nissan Xtrail 3 Row

şuradan:

$116.35 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

national
A
5
2
3
Volkswagen Jetta

şuradan:

$53.93 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$149.00 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$93.55 /güny

Van

Toyota Sienna

mex
A
7
5
3
Toyota Sienna

şuradan:

$116.61 /güny

Van

Dodge Caravan

hertz
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$149.00 /güny

Culiacan - Havaalani AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Culiacan - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [CUL] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Carr.A Novolato Km4.5 Col, Culiacan, 80130

Telefon:

52-667-760-2006

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Culiacan - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [CUL]

AVIS'a alternatif olarak, Culiacan - Havaalani [CUL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 35 reviews

5.8 / 10

MÁS

MÁS 11 reviews

5.6 / 10

Hertz Direct

Hertz 42 reviews

4.6 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 24 reviews

4.5 / 10

Mex Rent a Car

Mex 189 reviews

4.5 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 20 reviews

4.3 / 10

Europcar Direct

Europcar 149 reviews

3.5 / 10

Culiacan - Havaalani [CUL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, MEX ve ENTERPRISE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Culiacan - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Culiacan - Havaalani havaalanında NATIONAL ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Culiacan - Havaalani [CUL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ENTERPRISE'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Culiacan - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Culiacan - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, MEX ve HERTZ'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Culiacan - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Culiacan - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Culiacan - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Culiacan - Havaalani AVIS CUL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Suv, Mini, Economy, Standard, Luxury, Van,.

AVIS Culiacan - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Hyundai Accent, ve Kia Rio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Figo, Toyota Yaris Sedan, ve Nissan Xtrail 3 Row ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Culiacan - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Jetta, ve Dodge Journey .

AVIS Culiacan - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Suburban, ve Kia Sorento .

AVIS Culiacan - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Culiacan - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Culiacan - Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Culiacan - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Culiacan - Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Culiacan - Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Culiacan - Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Culiacan - Havaalani araba kiralıyor

Culiacan - Havaalani konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CUL Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Culiacan - Havaalaniki en ucuz araba Ford Figo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $94.68'dır.

Culiacan - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CUL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.78 ile $3.60 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Culiacan - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Culiacan - Havaalaniki [CUL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Culiacan - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!