900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Merida - Havaalani bulunan FIREFLY kiralık arabalar [Airport_Code]

Merida - Havaalani havaalanında mevcut büyük FIREFLY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Spark

america
M
5
3
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$9.01 /güny

Ekonomi

Chevrolet Matiz

hertz
M
5
3
2
Chevrolet Matiz

şuradan:

$25.10 /güny

Kompakt

Volkswagen Gol

america
A
5
4
3
Volkswagen Gol

şuradan:

$9.31 /güny

Kompakt

Nissan Xtrail 3 Row

alamo
A
5
5
3
Nissan Xtrail 3 Row

şuradan:

$91.60 /güny

Standart

Nissan Sentra

america
A
5
4
4
Nissan Sentra

şuradan:

$10.04 /güny

Standart

Chevrolet Malibu

avis
A
5
4
4
Chevrolet Malibu

şuradan:

$117.00 /güny

Mini

Mitsubishi Mirage

mex
A
4
3
1
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$13.53 /güny

JIP

Kia Sportage

america
A
5
5
3
Kia Sportage

şuradan:

$20.76 /güny

JIP

Jeep Renegade

avis
A
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$186.00 /güny

Van

Chrysler Town and Country

america
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$32.21 /güny

Van

Ford Explorer

avis
A
7
5
3
Ford Explorer

şuradan:

$340.00 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$99.01 /güny

Merida - Havaalani FIREFLY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FIREFLY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FIREFLY'un Merida - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [MID] bilgiler bulabilirsiniz.

Firefly Car Rental

Şirket ismi:

Firefly Car Rental

Adres:

Aeropuerto International de Merida. Local 5. Edificio Terminal, Planta Baja, Merida

Telefon:

018007095010

Merida - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [MID]

FIREFLY'a alternatif olarak, Merida - Havaalani [MID] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

NATIONAL ehi

NATIONAL 8 reviews

7.1 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 6 reviews

6.7 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 19 reviews

6.2 / 10

Mex Rent a Car

Mex 75 reviews

5.9 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 12 reviews

5.4 / 10

America Car Rental

America 10 reviews

4.4 / 10

Europcar Direct

Europcar 35 reviews

3.7 / 10

Hertz Direct

Hertz 21 reviews

3.6 / 10

Merida - Havaalani [MID] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AMERICA ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Merida - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Merida - Havaalani havaalanında AMERICA ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Merida - Havaalani [MID] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AMERICA'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Merida - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Merida - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, AMERICA ve AVIS'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Merida - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Merida - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

FIREFLY Merida - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Merida - Havaalani FIREFLY MID, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Mini, Suv, Van, Luxury,.

FIREFLY Merida - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Spark, ve Chevrolet Matiz ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Gol, ve Nissan Xtrail 3 Row ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FIREFLY Merida - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Sentra, ve Chevrolet Malibu .

FIREFLY Merida - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Kia Sportage, ve Jeep Renegade .

FIREFLY Merida - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FIREFLY Merida - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Merida - Havaalani içindeki FIREFLY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Merida - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, FIREFLY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Merida - Havaalani içindeki FIREFLY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Merida - Havaalaniki FIREFLY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FIREFLY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Merida - Havaalani FIREFLY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FIREFLY Merida - Havaalani araba kiralıyor

Merida - Havaalani konumunda FIREFLY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MID Havaalanında FIREFLY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FIREFLY'dan Merida - Havaalaniki en ucuz araba Chevrolet Spark. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $9.01'dır.

FIREFLY araba kiralama rezervasyonumu Merida - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FIREFLY, Merida - Havaalaniki [MID] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FIREFLY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Merida - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!