900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Mexico City Uluslararası T1 bulunan AMERICA kiralık arabalar [Airport_Code]

Mexico City Uluslararası T1 havaalanında mevcut büyük AMERICA araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Nissan March أو ما شابه

america
A
5
4
2
Nissan March أو ما شابه

şuradan:

$32.69 /güny

Kompakt

Nissan Versa أو ما شابه

america
A
5
5
3
Nissan Versa أو ما شابه

şuradan:

$34.31 /güny

Standart

Nissan Sentra أو ما شابه

america
A
5
4
4
Nissan Sentra أو ما شابه

şuradan:

$35.12 /güny

JIP

Chevrolet Trax أو ما شابه

america
A
5
3
2
Chevrolet Trax أو ما شابه

şuradan:

$56.55 /güny

Van

Chrysler Town and Country أو ما شابه

america
A
7
5
3
Chrysler Town and Country أو ما شابه

şuradan:

$107.24 /güny

Mini

Hyundai i10 أو ما شابه

hertz
M
5
5
2
Hyundai i10 أو ما شابه

şuradan:

$30.12 /güny

Ekonomi

Chevrolet Matiz أو ما شابه

hertz
M
5
3
2
Chevrolet Matiz أو ما شابه

şuradan:

$30.12 /güny

Ekonomi

Nissan March

budget
A
5
4
2
Nissan March

şuradan:

$104.00 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo أو ما شابه

hertz
M
5
5
3
Chevrolet Aveo أو ما شابه

şuradan:

$31.84 /güny

Kompakt

Nissan Xtrail 3 Row

alamo
A
5
5
3
Nissan Xtrail 3 Row

şuradan:

$226.80 /güny

Standart

Volkswagen Jetta أو ما شابه

alamo
A
5
4
4
Volkswagen Jetta أو ما شابه

şuradan:

$41.40 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$199.00 /güny

JIP

Jeep Patriot أو ما شابه

hertz
A
5
5
3
Jeep Patriot أو ما شابه

şuradan:

$51.55 /güny

JIP

Jeep Patriot

alamo
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$126.86 /güny

Lüks

Chrysler 300 أو ما شابه

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300 أو ما شابه

şuradan:

$80.70 /güny

Van

Dodge Caravan أو ما شابه

hertz
A
7
5
3
Dodge Caravan أو ما شابه

şuradan:

$114.98 /güny

Van

Chevrolet Suburban

hertz
A
7
5
3
Chevrolet Suburban

şuradan:

$249.00 /güny

Mexico City Uluslararası T1 AMERICA hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AMERICA'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AMERICA'un Mexico City Uluslararası T1 sağladığı bonuslar hakkında [MEX] bilgiler bulabilirsiniz.

America Car Rental

Şirket ismi:

America Car Rental

Adres:

International Arrivals: Hall E3 (between gate 7 & 8), Domestic Arrivals: Hall of domestic arrivals, México, 15520

MEX Havaalanı yakınındaki AMERICA konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Mexico City Uluslararası T1 yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Mexico City Uluslararası T1 en iyi araba kiralama şirketleri [MEX]

AMERICA'a alternatif olarak, Mexico City Uluslararası T1 [MEX] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 6 reviews

6.7 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 19 reviews

6.2 / 10

Hertz Direct

Hertz 21 reviews

3.6 / 10

Mexico City Uluslararası T1 [MEX] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Mexico City Uluslararası T1 en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Mexico City Uluslararası T1 havaalanında ALAMO ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Mexico City Uluslararası T1 [MEX] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Mexico City Uluslararası T1 en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Mexico City Uluslararası T1 büyük bir araba arıyorsanız, HERTZ'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Mexico City Uluslararası T1 içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Mexico City Uluslararası T1 her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

AMERICA Mexico City Uluslararası T1 Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Mexico City Uluslararası T1 AMERICA MEX, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Suv, Van, Mini, Luxury,.

AMERICA Mexico City Uluslararası T1 için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan March أو ما شابه, Chevrolet Matiz أو ما شابه, ve Nissan March ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Versa أو ما شابه, Chevrolet Aveo أو ما شابه, ve Nissan Xtrail 3 Row ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AMERICA Mexico City Uluslararası T1n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Sentra أو ما شابه, Volkswagen Jetta أو ما شابه, ve Dodge Journey .

AMERICA Mexico City Uluslararası T1 konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Trax أو ما شابه, Jeep Patriot أو ما شابه, ve Jeep Patriot .

AMERICA Mexico City Uluslararası T1 tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 أو ما شابه .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AMERICA Mexico City Uluslararası T1 Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Mexico City Uluslararası T1 içindeki AMERICA'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Mexico City Uluslararası T1 içindeki iş seyahatleri için, AMERICA'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Mexico City Uluslararası T1 içindeki AMERICA'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Mexico City Uluslararası T1ki AMERICA konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AMERICA, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Mexico City Uluslararası T1 AMERICA'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AMERICA Mexico City Uluslararası T1 araba kiralıyor

Mexico City Uluslararası T1 konumunda AMERICA'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MEX Havaalanında AMERICA konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AMERICA'dan Mexico City Uluslararası T1ki en ucuz araba Nissan March أو ما شابه. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $32.69'dır.

Mexico City Uluslararası T1 yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MEX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.31 ile $3.93 arasında değişmektedir.

AMERICA araba kiralama rezervasyonumu Mexico City Uluslararası T1 bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AMERICA, Mexico City Uluslararası T1ki [MEX] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AMERICA araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Mexico City Uluslararası T1 adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!