900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

San Luis Potosi - Havaalani bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

San Luis Potosi - Havaalani havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Aveo

sixt
M
5
4
2
Chevrolet Aveo

şuradan:

$30.75 /güny

Mini

Hyundai i10

sixt
M
5
5
2
Hyundai i10

şuradan:

$30.75 /güny

Kompakt

Nissan Versa

sixt
A
5
5
3
Nissan Versa

şuradan:

$37.62 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

sixt
M
5
4
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$44.49 /güny

Ekonomi

Hyundai Accent

europcar
M
5
3
2
Hyundai Accent

şuradan:

$41.22 /güny

Ekonomi

Chevrolet Matiz

hertz
M
5
3
2
Chevrolet Matiz

şuradan:

$68.70 /güny

Standart

Volkswagen Vento

europcar
A
5
4
4
Volkswagen  Vento

şuradan:

$50.17 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$187.84 /güny

Kompakt

Volkswagen Gol

national
M
5
4
3
Volkswagen Gol

şuradan:

$64.25 /güny

Kompakt

Nissan Xtrail 3 Row

enterprise
A
5
5
3
Nissan Xtrail 3 Row

şuradan:

$164.57 /güny

Van

Nissan Frontier

national
M
5
4
0
Nissan Frontier

şuradan:

$69.43 /güny

Van

Dodge Caravan

hertz
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$187.84 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$127.84 /güny

JIP

Jeep Patriot

europcar
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$129.48 /güny

JIP

Chevrolet Suburban

enterprise
A
7
5
3
Chevrolet Suburban

şuradan:

$329.14 /güny

San Luis Potosi - Havaalani SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un San Luis Potosi - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [SLP] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Carretera a Matehuala Km 9.5, San Luis Potosi, 78341

Telefon:

+52-444-8184888

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol vergisi
  • - Sınırsız kilometre

SLP Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen San Luis Potosi - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

San Luis Potosi - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [SLP]

SIXT'a alternatif olarak, San Luis Potosi - Havaalani [SLP] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

NATIONAL ehi

NATIONAL 72 reviews

6.8 / 10

Hertz Direct

Hertz 65 reviews

6.1 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 71 reviews

5.1 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 36 reviews

4.8 / 10

Europcar Direct

Europcar 87 reviews

3.9 / 10

San Luis Potosi - Havaalani [SLP] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. San Luis Potosi - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

San Luis Potosi - Havaalani havaalanında EUROPCAR ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

San Luis Potosi - Havaalani [SLP] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı San Luis Potosi - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

San Luis Potosi - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, NATIONAL ve HERTZ'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

San Luis Potosi - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. San Luis Potosi - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

SIXT San Luis Potosi - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

San Luis Potosi - Havaalani SIXT SLP, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Standard, Van, Luxury, Suv,.

SIXT San Luis Potosi - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Aveo, Hyundai Accent, ve Chevrolet Matiz ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Versa, Volkswagen Gol, ve Nissan Xtrail 3 Row ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT San Luis Potosi - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Jetta, Volkswagen Vento, ve Dodge Journey .

SIXT San Luis Potosi - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Patriot, ve Chevrolet Suburban .

SIXT San Luis Potosi - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT San Luis Potosi - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • San Luis Potosi - Havaalani içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • San Luis Potosi - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, San Luis Potosi - Havaalani içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, San Luis Potosi - Havaalaniki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. San Luis Potosi - Havaalani SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT San Luis Potosi - Havaalani araba kiralıyor

San Luis Potosi - Havaalani konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SLP Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan San Luis Potosi - Havaalaniki en ucuz araba Chevrolet Aveo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $30.75'dır.

San Luis Potosi - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

SLP Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.01 ile $3.70 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu San Luis Potosi - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, San Luis Potosi - Havaalaniki [SLP] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

San Luis Potosi - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!