900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tijuana International Airport - Cross Border Express bulunan MEX kiralık arabalar [Airport_Code]

Tijuana International Airport - Cross Border Express havaalanında mevcut büyük MEX araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Nissan Versa

mex
A
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$19.36 /güny

Standart

Seat Toledo

mex
A
5
4
4
Seat Toledo

şuradan:

$22.72 /güny

Standart

Toyota Camry

mex
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$104.99 /güny

JIP

Kia Sportage

mex
A
5
3
2
Kia  Sportage

şuradan:

$31.31 /güny

JIP

Toyota Rav4

mex
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$135.54 /güny

7 kişilik

Toyota Sienna

mex
A
7
5
3
Toyota Sienna

şuradan:

$60.19 /güny

Van

Kia Sedona

mex
A
6
5
2
Kia Sedona

şuradan:

$61.02 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

mex
A
5
4
2
Toyota Yaris

şuradan:

$63.64 /güny

Tijuana International Airport - Cross Border Express MEX hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, MEX'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve MEX'un Tijuana International Airport - Cross Border Express sağladığı bonuslar hakkında [TJX] bilgiler bulabilirsiniz.

Mex Rent A Car

Şirket ismi:

Mex Rent A Car

Adres:

2745 OTAY PACIFIC DRIVE SUITE O, OTAY CROSS BORDER XPRESS, SAN DIEGO, CA, US, 92154

Telefon:

1 866 496 2880

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Adres: Adresi göster

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Geç gelme ücreti
  • - Sınırsız kilometre

TJX Havaalanı yakınındaki MEX konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Tijuana International Airport - Cross Border Express yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

MEX Tijuana International Airport - Cross Border Express Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tijuana International Airport - Cross Border Express MEX TJX, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Standard, Suv, 7-seater, Van, Economy,.

MEX Tijuana International Airport - Cross Border Express için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

MEX Tijuana International Airport - Cross Border Expressn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Seat Toledo, ve Toyota Camry .

MEX Tijuana International Airport - Cross Border Express konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Kia Sportage, ve Toyota Rav4 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve MEX Tijuana International Airport - Cross Border Expressn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Sienna .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre MEX Tijuana International Airport - Cross Border Express Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tijuana International Airport - Cross Border Express içindeki MEX'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tijuana International Airport - Cross Border Express içindeki iş seyahatleri için, MEX'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tijuana International Airport - Cross Border Express içindeki MEX'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tijuana International Airport - Cross Border Expresski MEX konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için MEX, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tijuana International Airport - Cross Border Express MEX'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - MEX Tijuana International Airport - Cross Border Express araba kiralıyor

Tijuana International Airport - Cross Border Express konumunda MEX'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TJX Havaalanında MEX konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

MEX'dan Tijuana International Airport - Cross Border Expresski en ucuz araba Nissan Versa. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $19.36'dır.

Tijuana International Airport - Cross Border Express [TJX]'daki en popüler MEX kiralık araba hangisi?

MEX'dan gelen Tijuana International Airport - Cross Border Expresski en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $19.36.

Tijuana International Airport - Cross Border Express [TJX] MEX'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

TJX Havaalanında MEX ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . MEX'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $19.36 ile başlar.

Tijuana International Airport - Cross Border Express yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TJX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.10 ile $3.70 arasında değişmektedir.

MEX araba kiralama rezervasyonumu Tijuana International Airport - Cross Border Express bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

MEX, Tijuana International Airport - Cross Border Expresski [TJX] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve MEX araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tijuana International Airport - Cross Border Express adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!