900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tijuana - Havaalani bulunan MEX kiralık arabalar [Airport_Code]

Tijuana - Havaalani havaalanında mevcut büyük MEX araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Toyota Yaris Sedan

mex
A
5
4
3
Toyota Yaris Sedan

şuradan:

$99.67 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo

europcar
A
5
4
3
Chevrolet Aveo

şuradan:

$31.73 /güny

Kompakt

Nissan Sentra

national
A
5
5
3
Nissan Sentra

şuradan:

$101.50 /güny

Ekonomi

Hyundai Accent

europcar
M
5
3
2
Hyundai Accent

şuradan:

$31.73 /güny

Ekonomi

Chevrolet Trax

alamo
A
5
5
2
Chevrolet Trax

şuradan:

$84.77 /güny

Mini

Hyundai i10

sixt
M
5
5
2
Hyundai i10

şuradan:

$36.88 /güny

Mini

Mitsubishi Mirage

mas
A
4
3
1
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$100.74 /güny

Standart

Volkswagen Vento

europcar
A
5
4
4
Volkswagen  Vento

şuradan:

$39.30 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$170.69 /güny

JIP

Jeep Patriot

europcar
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$60.93 /güny

JIP

Jeep Wrangler Sport

alamo
A
5
3
2
Jeep Wrangler Sport

şuradan:

$248.50 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$93.54 /güny

Van

Chrysler Town and Country

alamo
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$129.06 /güny

Tijuana - Havaalani MEX hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, MEX'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve MEX'un Tijuana - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [TIJ] bilgiler bulabilirsiniz.

Mex Rent A Car

Şirket ismi:

Mex Rent A Car

Adres:

BLVD AEROPUERTO 3308, TIJUANA, BC, MX, 22439

Telefon:

+52 33 4624 2114

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Sınırsız kilometre

TIJ Havaalanı yakınındaki MEX konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Tijuana - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Tijuana - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [TIJ]

MEX'a alternatif olarak, Tijuana - Havaalani [TIJ] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

MÁS

MÁS 14 reviews

5.7 / 10

SIXT Franchise

SIXT 16 reviews

4.6 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 19 reviews

4.6 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 27 reviews

4.6 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 34 reviews

4.5 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 10 reviews

3.8 / 10

Hertz Direct

Hertz 77 reviews

3.2 / 10

Europcar Direct

Europcar 166 reviews

3.1 / 10

Tijuana - Havaalani [TIJ] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR ve NATIONAL firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Tijuana - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Tijuana - Havaalani havaalanında EUROPCAR ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Tijuana - Havaalani [TIJ] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Tijuana - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Tijuana - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Tijuana - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Tijuana - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

MEX Tijuana - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tijuana - Havaalani MEX TIJ, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Economy, Mini, Standard, Suv, Luxury, Van,.

MEX Tijuana - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Hyundai Accent, ve Chevrolet Trax ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Yaris Sedan, Chevrolet Aveo, ve Nissan Sentra ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

MEX Tijuana - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Vento, ve Dodge Journey .

MEX Tijuana - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Patriot, ve Jeep Wrangler Sport .

MEX Tijuana - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre MEX Tijuana - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tijuana - Havaalani içindeki MEX'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tijuana - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, MEX'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tijuana - Havaalani içindeki MEX'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tijuana - Havaalaniki MEX konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için MEX, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tijuana - Havaalani MEX'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - MEX Tijuana - Havaalani araba kiralıyor

Tijuana - Havaalani konumunda MEX'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TIJ Havaalanında MEX konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

MEX'dan Tijuana - Havaalaniki en ucuz araba Toyota Yaris Sedan. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $99.67'dır.

Tijuana - Havaalani [TIJ] MEX'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

TIJ Havaalanında MEX ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . MEX'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $99.67 ile başlar.

Tijuana - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TIJ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.10 ile $3.70 arasında değişmektedir.

MEX araba kiralama rezervasyonumu Tijuana - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

MEX, Tijuana - Havaalaniki [TIJ] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve MEX araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tijuana - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!