900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Amsterdam Schiphol Havaalani bulunan FLIZZR kiralık arabalar [AMS]

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında mevcut büyük FLIZZR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için AMS havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Citroen C3

FLIZZR
M
5
5
2
Citroen C3

şuradan:

$40.73 /güny

Mini

Toyota Aygo

HERTZ
M
4
3
1
Toyota Aygo

şuradan:

$27.07 /güny

Mini

Peugeot 108

GREEN MOTION
M
4
3
2
Peugeot 108

şuradan:

$398.13 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

HERTZ
M
5
3
2
Ford Fiesta

şuradan:

$27.07 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris Hybrid

GREEN MOTION
A
5
5
2
Toyota Yaris Hybrid

şuradan:

$217.27 /güny

Kompakt

Ford Focus

HERTZ
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$28.20 /güny

Kompakt

Volvo V40

ENTERPRISE
M
5
5
3
Volvo V40

şuradan:

$62.32 /güny

Standart

Opel Mokka

THRIFTY
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$31.58 /güny

Standart

Audi A4

ENTERPRISE
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$56.36 /güny

Estate

Ford Focus Estate

HERTZ
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$33.84 /güny

Estate

Mercedes E Class Estate

EUROPCAR
A
5
5
6
Mercedes E Class Estate

şuradan:

$126.71 /güny

JIP

Ford Kuga

HERTZ
M
5
5
4
Ford Kuga

şuradan:

$41.06 /güny

JIP

Tesla Model Y

UFODRIVE
A
5
5
4
Tesla Model Y

şuradan:

$124.33 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

SIXT
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$51.67 /güny

Tam boy

Tesla Model S

UFODRIVE
A
5
5
4
Tesla Model S

şuradan:

$111.30 /güny

Lüks

BMW 5 Series

SIXT
A
5
4
3
BMW 5 Series

şuradan:

$59.79 /güny

Lüks

Mercedes E Class

AVIS
A
5
4
3
Mercedes E Class

şuradan:

$129.55 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

SIXT
M
7
5
2
Peugeot 5008

şuradan:

$63.91 /güny

Van

Mercedes GLB

EUROPCAR
A
5
5
4
Mercedes GLB

şuradan:

$65.05 /güny

Convertible

BMW 4 Series Convertible

SIXT
A
2
2
4
BMW 4 Series Convertible

şuradan:

$120.43 /güny

9 kişilik

Fiat Talento

SIXT
M
9
5
4
Fiat Talento

şuradan:

$153.68 /güny

Amsterdam Schiphol Havaalani FLIZZR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FLIZZR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FLIZZR'un Amsterdam Schiphol Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [AMS] bilgiler bulabilirsiniz.

Flizzr

Şirket ismi:

Flizzr

Adres:

Schiphol Plaza Aankomstpass.22, Schiphol, 1118 AX

Telefon:

+31-204059090

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

AMS Havaalanı yakınındaki FLIZZR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Amsterdam Schiphol Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Amsterdam Schiphol Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [AMS]

FLIZZR'a alternatif olarak, Amsterdam Schiphol Havaalani [AMS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise Franchise

Enterprise 17 reviews

8.4 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 14 reviews

8.4 / 10

Hertz Corporate

Hertz 15 reviews

8.2 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 14 reviews

7.8 / 10

Alamo

Alamo 20 reviews

7.6 / 10

Goldcar

Goldcar 16 reviews

7.6 / 10

SIXT Corporate

SIXT 12 reviews

7.5 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 17 reviews

7.2 / 10

Dollar 1

Dollar 22 reviews

7.2 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 32 reviews

7 / 10

Amsterdam Schiphol Havaalani [AMS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, FLIZZR ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Amsterdam Schiphol Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında THRIFTY ve ENTERPRISE tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Amsterdam Schiphol Havaalani [AMS] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Amsterdam Schiphol Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Amsterdam Schiphol Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Amsterdam Schiphol Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Amsterdam Schiphol Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Amsterdam Schiphol Havaalani FLIZZR AMS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Standard, Estate, Suv, Fullsize, Luxury, 7-seater, Van, Convertible, 9-seater,.

FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Citroen C3, Ford Fiesta, ve Toyota Yaris Hybrid ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Volvo V40 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Opel Mokka, ve Audi A4 .

FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: BMW 3 Series, ve Tesla Model S .

FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Kuga, ve Tesla Model Y .

FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: BMW 5 Series, ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Peugeot 5008 .

FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve BMW 4 Series Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Amsterdam Schiphol Havaalani içindeki FLIZZR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Amsterdam Schiphol Havaalani içindeki iş seyahatleri için, FLIZZR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Amsterdam Schiphol Havaalani içindeki FLIZZR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Amsterdam Schiphol Havaalaniki FLIZZR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FLIZZR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Amsterdam Schiphol Havaalani FLIZZR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FLIZZR Amsterdam Schiphol Havaalani araba kiralıyor

Amsterdam Schiphol Havaalani konumunda FLIZZR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

AMS Havaalanında FLIZZR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FLIZZR'dan Amsterdam Schiphol Havaalaniki en ucuz araba Citroen C3. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $40.73'dır.

Amsterdam Schiphol Havaalani [AMS] FLIZZR ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • FLIZZR araç kiralama masası, Amsterdam Schiphol Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Amsterdam Schiphol Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

AMS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.44 ile $7.46 arasında değişmektedir.

FLIZZR araba kiralama rezervasyonumu Amsterdam Schiphol Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FLIZZR, Amsterdam Schiphol Havaalaniki [AMS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FLIZZR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Amsterdam Schiphol Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!