900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Rotterdam Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [RTM]

Rotterdam Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için RTM havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Opel Mokka

THRIFTY
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$54.01 /güny

Mini

Toyota Aygo

HERTZ
M
4
3
1
Toyota Aygo

şuradan:

$36.00 /güny

Mini

Kia Picanto

SIXT
M
4
5
2
Kia Picanto

şuradan:

$54.53 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

HERTZ
M
5
3
2
Ford Fiesta

şuradan:

$37.81 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris Hybrid

GREEN MOTION
A
5
5
2
Toyota Yaris Hybrid

şuradan:

$62.50 /güny

Kompakt

Ford Focus

HERTZ
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$40.05 /güny

Kompakt

BMW iX

SIXT
A
5
5
3
BMW iX

şuradan:

$72.99 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

SIXT
M
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$46.56 /güny

Estate

BMW 5 Series Estate

SIXT
A
5
5
6
BMW 5 Series Estate

şuradan:

$90.22 /güny

Standart

Peugeot 3008 Hybrid

HERTZ
A
5
5
4
Peugeot 3008 Hybrid

şuradan:

$52.82 /güny

Standart

BMW 2 Series Active Tourer

SIXT
A
5
5
4
BMW 2 Series Active Tourer

şuradan:

$60.08 /güny

JIP

Opel Grandland X

SIXT
M
5
5
3
Opel Grandland X

şuradan:

$53.97 /güny

JIP

Volvo XC90

SIXT
A
5
5
6
Volvo XC90

şuradan:

$212.03 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

SIXT
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$65.89 /güny

Lüks

Mercedes E Class

SIXT
A
5
4
3
Mercedes E Class

şuradan:

$84.90 /güny

Convertible

BMW 4 Series Convertible

SIXT
A
2
2
4
BMW 4 Series Convertible

şuradan:

$151.44 /güny

Rotterdam Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Rotterdam Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [RTM] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

Airportplein 60, Rotterdam, 3045 AP

Telefon:

104158239

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Yol yardımı
  • - Sınırlı kilometre

RTM Havaalanı yakınındaki THRIFTY konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Rotterdam Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Rotterdam Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [RTM]

THRIFTY'a alternatif olarak, Rotterdam Havaalani [RTM] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 48 reviews

8.3 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 31 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 29 reviews

7.9 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 76 reviews

7.7 / 10

SIXT Corporate

SIXT 26 reviews

7.6 / 10

FLIZZR Corporate

FLIZZR 9 reviews

7 / 10

Rotterdam Havaalani [RTM] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ ve SIXT firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Rotterdam Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Rotterdam Havaalani havaalanında THRIFTY ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Rotterdam Havaalani [RTM] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Rotterdam Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Rotterdam Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Rotterdam Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

THRIFTY Rotterdam Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Rotterdam Havaalani THRIFTY RTM, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Mini, Economy, Compact, Estate, Suv, Fullsize, Luxury, Convertible,.

THRIFTY Rotterdam Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Toyota Yaris Hybrid ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve BMW iX ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Rotterdam Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Opel Mokka, Peugeot 3008 Hybrid, ve BMW 2 Series Active Tourer .

THRIFTY Rotterdam Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

THRIFTY Rotterdam Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Opel Grandland X, ve Volvo XC90 .

THRIFTY Rotterdam Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

THRIFTY Rotterdam Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve BMW 4 Series Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Rotterdam Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Rotterdam Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Rotterdam Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Rotterdam Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Rotterdam Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Rotterdam Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Rotterdam Havaalani araba kiralıyor

Rotterdam Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

RTM Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Rotterdam Havaalaniki en ucuz araba Opel Mokka. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $54.01'dır.

Rotterdam Havaalani [RTM] THRIFTY ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • THRIFTY araç kiralama masası, Rotterdam Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Rotterdam Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

RTM Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.67 ile $7.52 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Rotterdam Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Rotterdam Havaalaniki [RTM] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Rotterdam Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!