900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Auckland Airport - Domestic Terminal bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Auckland Airport - Domestic Terminal havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Toyota Yaris

drive nz
A
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$14.85 /güny

Ekonomi

Hyundai Getz

abell
A
5
5
2
Hyundai Getz

şuradan:

$101.18 /güny

Kompakt

Daihatsu Sirion

scotties
A
5
3
2
Daihatsu Sirion

şuradan:

$15.94 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

europcar
A
5
5
3
Mercedes A Class

şuradan:

$154.32 /güny

Estate

Toyota Corolla Wagon

mode rentals
A
5
5
5
Toyota Corolla Wagon

şuradan:

$21.53 /güny

Estate

Subaru Legacy Estate

abell
A
5
5
5
Subaru Legacy Estate

şuradan:

$123.90 /güny

JIP

Isuzu D-Max Dual Cab 3.0

thrifty
A
5
4
4
Isuzu D-Max Dual Cab 3.0

şuradan:

$22.83 /güny

JIP

BMW X3

europcar
A
5
5
5
BMW X3

şuradan:

$177.82 /güny

Tam boy

Holden Malibu

alamo
A
5
4
5
Holden Malibu

şuradan:

$23.56 /güny

Tam boy

Ford Falcon

abell
A
5
4
5
Ford Falcon

şuradan:

$137.41 /güny

Standart

Toyota Prius

scotties
A
5
5
3
Toyota Prius

şuradan:

$23.67 /güny

Standart

Hyundai Elantra

abell
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$105.19 /güny

7 kişilik

Toyota Previa

scotties
A
7
5
4
Toyota Previa

şuradan:

$30.70 /güny

Lüks

Toyota GT-86

mode rentals
A
4
3
2
Toyota GT-86

şuradan:

$37.81 /güny

Van

Toyota Hiace

mode rentals
A
10
4
4
Toyota Hiace

şuradan:

$50.16 /güny

Van

Toyota Estima

snap rentals
A
8
5
3
Toyota Estima

şuradan:

$102.32 /güny

Convertible

Mazda MX-5

abell
M
2
2
2
Mazda MX-5

şuradan:

$72.24 /güny

Mini

Toyota Echo

abell
A
4
3
2
Toyota Echo

şuradan:

$77.14 /güny

Auckland Airport - Domestic Terminal AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Auckland Airport - Domestic Terminal sağladığı bonuslar hakkında [AKL] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Terminal Building, Auckland, 2022, XX

Telefon:

(64) 9-256-8366

AKL Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Auckland Airport - Domestic Terminal yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Auckland Airport - Domestic Terminal en iyi araba kiralama şirketleri [AKL]

AVIS'a alternatif olarak, Auckland Airport - Domestic Terminal [AKL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Abell

Abell 17 reviews

9.3 / 10

Ezi Car Rental

Ezi 38 reviews

8.8 / 10

Thrifty

Thrifty 130 reviews

8.6 / 10

Alamo EMEA

Alamo 12 reviews

8.4 / 10

Aerodrive NZ

Aerodrive 18 reviews

8.4 / 10

Europcar Corporate

Europcar 51 reviews

8.1 / 10

Dollar

Dollar 10 reviews

7.4 / 10

Enterprise

Enterprise 7 reviews

7.1 / 10

Scotties

Scotties 17 reviews

4.8 / 10

Auckland Airport - Domestic Terminal [AKL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve ABELL firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Auckland Airport - Domestic Terminal en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Auckland Airport - Domestic Terminal havaalanında ALAMO ve ABELL tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Auckland Airport - Domestic Terminal [AKL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THRIFTY'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Auckland Airport - Domestic Terminal en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Auckland Airport - Domestic Terminal büyük bir araba arıyorsanız, ve 'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

AVIS Auckland Airport - Domestic Terminal Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Auckland Airport - Domestic Terminal AVIS AKL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Estate, Suv, Fullsize, Standard, 7-seater, Luxury, Van, Convertible, Mini,.

AVIS Auckland Airport - Domestic Terminal için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, ve Hyundai Getz ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Daihatsu Sirion, ve Mercedes A Class ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Auckland Airport - Domestic Terminaln “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Prius, ve Hyundai Elantra .

AVIS Auckland Airport - Domestic Terminal Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Holden Malibu, ve Ford Falcon .

AVIS Auckland Airport - Domestic Terminal konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Isuzu D-Max Dual Cab 3.0, ve BMW X3 .

AVIS Auckland Airport - Domestic Terminal tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Toyota GT-86 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Auckland Airport - Domestic Terminaln 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Previa .

AVIS Auckland Airport - Domestic Terminal içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mazda MX-5 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Auckland Airport - Domestic Terminal Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Auckland Airport - Domestic Terminal içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Auckland Airport - Domestic Terminal içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Auckland Airport - Domestic Terminal içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Auckland Airport - Domestic Terminalki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Auckland Airport - Domestic Terminal AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Auckland Airport - Domestic Terminal araba kiralıyor

Auckland Airport - Domestic Terminal konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

AKL Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Auckland Airport - Domestic Terminalki en ucuz araba Toyota Yaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $14.85'dır.

Auckland Airport - Domestic Terminal yakınındaki benzin fiyatı nedir?

AKL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.89 ile $5.67 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Auckland Airport - Domestic Terminal bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Auckland Airport - Domestic Terminalki [AKL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Auckland Airport - Domestic Terminal adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!