900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Blenheim - Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [BHE]

Blenheim - Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için BHE havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Toyota Yaris

THRIFTY
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$22.75 /güny

JIP

Mitsubishi Outlander

THRIFTY
A
5
5
3
Mitsubishi Outlander

şuradan:

$24.81 /güny

JIP

Mitsubishi Eclipse

THRIFTY
A
5
5
3
Mitsubishi Eclipse

şuradan:

$71.90 /güny

Standart

Hyundai Sonata

THRIFTY
A
5
3
4
Hyundai Sonata

şuradan:

$27.03 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

THRIFTY
A
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$66.38 /güny

Van

Toyota Hiace

THRIFTY
A
12
4
6
Toyota Hiace

şuradan:

$92.16 /güny

Tam boy

Holden Commodore

HERTZ
A
5
4
5
Holden Commodore

şuradan:

$23.15 /güny

Tam boy

Toyota Camry

BUDGET
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$100.20 /güny

JIP

Ford Escape

EUROPCAR
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$24.82 /güny

JIP

Toyota Highlander

BUDGET
A
5
5
6
Toyota Highlander

şuradan:

$112.53 /güny

Kompakt

Toyota Corolla Hybrid

BUDGET
A
5
5
3
Toyota Corolla Hybrid

şuradan:

$30.08 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

EUROPCAR
A
5
5
3
Mercedes A Class

şuradan:

$75.01 /güny

7 kişilik

Kia Carnival

HERTZ
A
7
5
4
Kia Carnival

şuradan:

$31.01 /güny

Van

Hyundai iMax

BUDGET
A
8
4
3
Hyundai iMax

şuradan:

$39.68 /güny

Ekonomi

Suzuki Swift

EUROPCAR
A
5
3
2
Suzuki Swift

şuradan:

$81.05 /güny

Standart

Holden Cruze

BUDGET
A
5
5
4
Holden Cruze

şuradan:

$100.13 /güny

Blenheim - Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Blenheim - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BHE] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

Blenheim Airport Terminal, Blenheim, 7240

Telefon:

03 572 9068

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

BHE Havaalanı yakınındaki THRIFTY konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Blenheim - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Blenheim - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BHE]

THRIFTY'a alternatif olarak, Blenheim - Havaalani [BHE] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget ABG Franchise

Budget 10 reviews

8.2 / 10

Europcar Corporate

Europcar 19 reviews

7 / 10

Blenheim - Havaalani [BHE] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Blenheim - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Blenheim - Havaalani havaalanında THRIFTY ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Blenheim - Havaalani [BHE] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THRIFTY'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Blenheim - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Blenheim - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, THRIFTY ve BUDGET'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

THRIFTY Blenheim - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Blenheim - Havaalani THRIFTY BHE, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Suv, Standard, Compact, Van, Fullsize, 7-seater,.

THRIFTY Blenheim - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, ve Suzuki Swift ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Corolla, Toyota Corolla Hybrid, ve Mercedes A Class ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Blenheim - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai Sonata, ve Holden Cruze .

THRIFTY Blenheim - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Holden Commodore, ve Toyota Camry .

THRIFTY Blenheim - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Eclipse, Ford Escape, ve Toyota Highlander .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve THRIFTY Blenheim - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Kia Carnival .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Blenheim - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Blenheim - Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Blenheim - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Blenheim - Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Blenheim - Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Blenheim - Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Blenheim - Havaalani araba kiralıyor

Blenheim - Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BHE Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Blenheim - Havaalaniki en ucuz araba Toyota Yaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $22.75'dır.

Blenheim - Havaalani [BHE] THRIFTY ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • THRIFTY araç kiralama masası, Blenheim - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Blenheim - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Blenheim - Havaalaniki [BHE] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Blenheim - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!