900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Napier - Havaalani bulunan ECONOMY kiralık araba [NPE]

ECONOMY Napier - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. NPE Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Kompakt

Toyota Corolla

hertz
A
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$106.32 /güny

Tam boy

Holden Commodore

hertz
A
5
4
5
Holden Commodore

şuradan:

$115.10 /güny

JIP

Toyota Rav4

hertz
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$130.30 /güny

7 kişilik

Kia Carnival

hertz
A
7
5
4
Kia Carnival

şuradan:

$159.09 /güny

Napier - Havaalani [NPE], Yeni Zelanda ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY NPE Havaalanı araç kiralama

Napier - Havaalani ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

En iyi ECONOMY Napier - Havaalani araç kiralama tedarikçileri

Napier - Havaalani [NPE] ECONOMY araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Napier - Havaalani Havaalanında ECONOMY araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Napier - Havaalani bulunan ECONOMY araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği EUROPCAR CORPORATE tarafından sağlanmaktadır.

Europcar Corporate

Europcar 12 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 19 reviews

7.7 / 10

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Napier - Havaalani araba kiralama

Napier - Havaalani konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

NPE Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Napier - Havaalani en ucuz ECONOMY arabası hertz'dan Toyota Corolla aracıdır. Günlük fiyatı $106.32 civarındadır.

Napier - Havaalani içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Napier - Havaalani ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Napier - Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Napier - Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Napier - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Napier - Havaalani bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!