900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Palmerston North - Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Palmerston North - Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

JIP

Mitsubishi Eclipse

thrifty
A
5
5
3
Mitsubishi Eclipse

şuradan:

$93.42 /güny

Ekonomi

Holden Spark

firefly
A
5
5
2
Holden Spark

şuradan:

$29.78 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

firefly
A
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$30.28 /güny

Standart

Suzuki SX4

keddy by europcar
A
5
3
4
Suzuki SX4

şuradan:

$36.65 /güny

JIP

Suzuki Vitara

keddy by europcar
A
5
5
3
Suzuki Vitara

şuradan:

$37.03 /güny

JIP

Ford Ranger Double Cab

keddy by europcar
A
5
4
4
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$87.53 /güny

Palmerston North - Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Palmerston North - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [PMR] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

Palmerston North Airport Terminal, Palmerston North

Telefon:

06 355 4365

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Palmerston North - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [PMR]

THRIFTY'a alternatif olarak, Palmerston North - Havaalani [PMR] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Europcar Corporate

Europcar 10 reviews

7.5 / 10

Palmerston North - Havaalani [PMR] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, FIREFLY firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Palmerston North - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

THRIFTY Palmerston North - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Palmerston North - Havaalani THRIFTY PMR, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Suv, Economy, Compact, Standard,.

THRIFTY Palmerston North - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Holden Spark ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Corolla ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Palmerston North - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Suzuki SX4 .

THRIFTY Palmerston North - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi Eclipse, Suzuki Vitara, ve Ford Ranger Double Cab .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Palmerston North - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Palmerston North - Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Palmerston North - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Palmerston North - Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Palmerston North - Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Palmerston North - Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Palmerston North - Havaalani araba kiralıyor

Palmerston North - Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PMR Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Palmerston North - Havaalaniki en ucuz araba Mitsubishi Eclipse. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $93.42'dır.

Palmerston North - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PMR Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.33 ile $5.54 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Palmerston North - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Palmerston North - Havaalaniki [PMR] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Palmerston North - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!