900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Wellington - Havaalani bulunan ENTERPRISE kiralık arabalar [Airport_Code]

Wellington - Havaalani havaalanında mevcut büyük ENTERPRISE araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Mazda Demio

mode rentals
A
5
5
2
Mazda Demio

şuradan:

$23.74 /güny

Ekonomi

Holden Barina

firefly
A
5
5
2
Holden Barina

şuradan:

$88.92 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

thrifty
A
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$43.55 /güny

JIP

Suzuki Vitara

keddy by europcar
A
5
5
3
Suzuki Vitara

şuradan:

$50.02 /güny

JIP

Audi Q7

sixt
A
5
5
6
Audi Q7

şuradan:

$141.02 /güny

Tam boy

Toyota Camry

ace rental cars
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$52.75 /güny

7 kişilik

Kia Carnival

ace rental cars
A
7
5
4
Kia Carnival

şuradan:

$88.04 /güny

Wellington - Havaalani ENTERPRISE hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ENTERPRISE'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ENTERPRISE'un Wellington - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [WLG] bilgiler bulabilirsiniz.

Enterprise

Şirket ismi:

Enterprise

Adres:

Rongotai Airport, Stewart Duff Drive, Wellington, 6022

Telefon:

+6443808914

Wellington - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [WLG]

ENTERPRISE'a alternatif olarak, Wellington - Havaalani [WLG] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Ezi Car Rental

Ezi 21 reviews

9.3 / 10

Thrifty

Thrifty 16 reviews

7.6 / 10

Europcar Corporate

Europcar 10 reviews

7.4 / 10

Wellington - Havaalani [WLG] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve FIREFLY firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Wellington - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

ENTERPRISE Wellington - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Wellington - Havaalani ENTERPRISE WLG, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Suv, Fullsize, 7-seater,.

ENTERPRISE Wellington - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Mazda Demio, ve Holden Barina ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Corolla ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ENTERPRISE Wellington - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

ENTERPRISE Wellington - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Suzuki Vitara, ve Audi Q7 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve ENTERPRISE Wellington - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Kia Carnival .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ENTERPRISE Wellington - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Wellington - Havaalani içindeki ENTERPRISE'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Wellington - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, ENTERPRISE'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Wellington - Havaalani içindeki ENTERPRISE'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Wellington - Havaalaniki ENTERPRISE konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ENTERPRISE, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Wellington - Havaalani ENTERPRISE'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ENTERPRISE Wellington - Havaalani araba kiralıyor

Wellington - Havaalani konumunda ENTERPRISE'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

WLG Havaalanında ENTERPRISE konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ENTERPRISE'dan Wellington - Havaalaniki en ucuz araba Mazda Demio. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $23.74'dır.

Wellington - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

WLG Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.15 ile $5.92 arasında değişmektedir.

ENTERPRISE araba kiralama rezervasyonumu Wellington - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ENTERPRISE, Wellington - Havaalaniki [WLG] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ENTERPRISE araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Wellington - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!