900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Pico Havaalanı bulunan HERTZ kiralık arabalar [PIX]

Pico Havaalanı havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için PIX havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

HERTZ
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$33.60 /güny

Ekonomi

Renault Clio

HERTZ
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$37.42 /güny

Mini

Renault Twingo

ILHA VERDE
M
4
3
1
Renault Twingo

şuradan:

$54.02 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

ILHA VERDE
M
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$60.31 /güny

Estate

Renault Clio Estate

ILHA VERDE
M
5
5
4
Renault Clio Estate

şuradan:

$85.43 /güny

Kompakt

Mazda 3

ILHA VERDE
M
5
5
3
Mazda 3

şuradan:

$87.95 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

EUROPCAR
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$137.08 /güny

Standart

Nissan Qashqai

ILHA VERDE
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$101.77 /güny

9 kişilik

Ford Transit Passengervan

ILHA VERDE
M
9
5
4
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$117.77 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

ILHA VERDE
M
7
5
2
Ford Galaxy

şuradan:

$125.65 /güny

Pico Havaalanı HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Pico Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [PIX] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Bandeiras, Bandeiras, Pico, 9950-011

Telefon:

00351962376766

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Karşılanma hizmeti

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

PIX Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Pico Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Pico Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [PIX]

HERTZ'a alternatif olarak, Pico Havaalanı [PIX] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Europe Corporate

Avis 233 reviews

7.1 / 10

Pico Havaalanı [PIX] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Pico Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

HERTZ Pico Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Pico Havaalanı HERTZ PIX, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Estate, Compact, Standard, 9-seater, 7-seater,.

HERTZ Pico Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Clio, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Mazda 3, ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Pico Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Nissan Qashqai .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Pico Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Ford Galaxy .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Pico Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Pico Havaalanı içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Pico Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Pico Havaalanı içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Pico Havaalanıki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Pico Havaalanı HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Pico Havaalanı araba kiralıyor

Pico Havaalanı konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PIX Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Pico Havaalanıki en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $33.60'dır.

Pico Havaalanı [PIX] HERTZ ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • HERTZ araç kiralama masası, Pico Havaalanı sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Pico Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PIX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.93 ile $6.37 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Pico Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Pico Havaalanıki [PIX] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Pico Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!