900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Cape Verde – Havaalanı - Praia bulunan HERTZ kiralık arabalar [RAI]

Cape Verde – Havaalanı - Praia havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için RAI havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Ford Fiesta

HERTZ
A
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$64.46 /güny

JIP

Daihatsu Terios

HERTZ
M
5
5
3
Daihatsu Terios

şuradan:

$72.71 /güny

Cape Verde – Havaalanı - Praia HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Cape Verde – Havaalanı - Praia sağladığı bonuslar hakkında [RAI] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Cidade da Praia – Praia Airport

Telefon:

+238 261 28 58

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Yol vergisi
  • - Sınırsız kilometre

HERTZ Cape Verde – Havaalanı - Praia Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Cape Verde – Havaalanı - Praia HERTZ RAI, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Suv,.

HERTZ Cape Verde – Havaalanı - Praia için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

HERTZ Cape Verde – Havaalanı - Praia konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Daihatsu Terios .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Cape Verde – Havaalanı - Praia Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Cape Verde – Havaalanı - Praia içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Cape Verde – Havaalanı - Praia içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Cape Verde – Havaalanı - Praia içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Cape Verde – Havaalanı - Praiaki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Cape Verde – Havaalanı - Praia HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Cape Verde – Havaalanı - Praia araba kiralıyor

Cape Verde – Havaalanı - Praia konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

RAI Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Cape Verde – Havaalanı - Praiaki en ucuz araba Ford Fiesta. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $64.46'dır.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Cape Verde – Havaalanı - Praia bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Cape Verde – Havaalanı - Praiaki [RAI] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Cape Verde – Havaalanı - Praia adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!