900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Changi Havaalanı T2 bulunan 7-SEATER kiralık araba [SI2]

7-SEATER Changi Havaalanı T2 araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. SI2 Havaalanında bulunan 7-SEATER araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

7 kişilik

Mazda 5

avis
A
7
5
1
Mazda 5

şuradan:

$110.35 /güny

7 kişilik

Mazda 8

avis
A
7
5
1
Mazda 8

şuradan:

$133.57 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Lancer

hawk
A
5
5
2
Mitsubishi Lancer

şuradan:

$88.04 /güny

Standart

Mazda 6

avis
A
5
4
5
Mazda 6

şuradan:

$89.29 /güny

Standart

Toyota Corolla

hertz
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$108.33 /güny

JIP

Mazda CX-5

avis
A
5
5
2
Mazda CX-5

şuradan:

$110.35 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$111.69 /güny

Lüks

BMW 3 Series

hertz
A
5
4
5
BMW 3 Series

şuradan:

$216.65 /güny

Tam boy

BMW 7 Series

hertz
A
5
4
5
BMW 7 Series

şuradan:

$322.69 /güny

Changi Havaalanı T2 [SI2], Singapur 7-SEATER kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Bu sınıf araçların ismi, bu araçların daha küçük 5 koltuklu araçlardan farklı olarak 7 koltuğa sahip olmalarından gelmektedir. Bu ilave 2 koltuk yalnızca daha geniş bir grup halinde seyahat etmeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bagaj ve kişisel eşyalar için de ekstra alan sağlar. Bu nedenle, aile tatilleri veya büyük grup gezileri için sık sık 7 koltuklu araçlar seçilmektedir.

Bazen büyük bir grup insana uyacak şekilde 2 ayrı araç kiralamak yerine aşırı alana sahip tek bir araba kiralamak daha iyi bir fikirdir. Bir kiralık araba seçerken alan önceliklerinizden biri ise, büyük boy kiralama sınıfı sizin için mükemmel bir karar olacaktır.

7-SEATER SI2 Havaalanı araç kiralama

Changi Havaalanı T2 7-SEATER sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Mazda 5, Mazda 8, , veya benzer 7-SEATER kiralık araçlar.

Sıkça sorulan sorular - 7-SEATER Changi Havaalanı T2 araba kiralama

Changi Havaalanı T2 konumunda 7-SEATER araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

SI2 Havaalanında en ucuz 7-SEATER araba kiralama hangisidir?

Changi Havaalanı T2 en ucuz 7-SEATER arabası avis'dan Mazda 5 aracıdır. Günlük fiyatı $110.35 civarındadır.

Changi Havaalanı T2 içindeki 7-SEATER otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Changi Havaalanı T2 7-SEATER kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Changi Havaalanı T2 7-SEATER aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Changi Havaalanı T2 7-SEATER aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Changi Havaalanı T2 araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

7-SEATER arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Changi Havaalanı T2 bu şekilde 7-SEATER araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!