900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Changi Havaalanı T2 bulunan ECONOMY kiralık araba [SI2]

ECONOMY Changi Havaalanı T2 araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. SI2 Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Mitsubishi Lancer

hawk
A
5
5
2
Mitsubishi Lancer

şuradan:

$88.04 /güny

Standart

Mazda 6

avis
A
5
4
5
Mazda 6

şuradan:

$89.29 /güny

Standart

Toyota Corolla

hertz
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$108.33 /güny

JIP

Mazda CX-5

avis
A
5
5
2
Mazda CX-5

şuradan:

$110.35 /güny

7 kişilik

Mazda 5

avis
A
7
5
1
Mazda 5

şuradan:

$110.35 /güny

7 kişilik

Mazda 8

avis
A
7
5
1
Mazda 8

şuradan:

$133.57 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$111.69 /güny

Lüks

BMW 3 Series

hertz
A
5
4
5
BMW 3 Series

şuradan:

$216.65 /güny

Tam boy

BMW 7 Series

hertz
A
5
4
5
BMW 7 Series

şuradan:

$322.69 /güny

Changi Havaalanı T2 [SI2], Singapur ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY SI2 Havaalanı araç kiralama

Changi Havaalanı T2 ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Mitsubishi Lancer, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Changi Havaalanı T2 araba kiralama

Changi Havaalanı T2 konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

SI2 Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Changi Havaalanı T2 en ucuz ECONOMY arabası hawk'dan Mitsubishi Lancer aracıdır. Günlük fiyatı $88.04 civarındadır.

Changi Havaalanı T2 içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Changi Havaalanı T2 ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Changi Havaalanı T2 ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Changi Havaalanı T2 ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Changi Havaalanı T2 araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Changi Havaalanı T2 bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!