900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kosice - Havaalani bulunan MEGADRIVE kiralık arabalar [Airport_Code]

Kosice - Havaalani havaalanında mevcut büyük MEGADRIVE araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Suzuki Swift

megadrive
M
4
3
1
Suzuki Swift

şuradan:

$30.81 /güny

Ekonomi

Fiat Punto

megadrive
M
4
3
2
Fiat Punto

şuradan:

$30.99 /güny

Kompakt

Kia Ceed

megadrive
M
5
3
3
Kia Ceed

şuradan:

$39.33 /güny

Estate

Kia Ceed Estate

megadrive
M
5
5
4
Kia Ceed Estate

şuradan:

$59.77 /güny

Mini

Fiat Panda

global rent a car
M
4
3
1
Fiat Panda

şuradan:

$30.24 /güny

Mini

Fiat 500

global rent a car
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$50.08 /güny

Ekonomi

Renault Clio

global rent a car
M
4
3
2
Renault Clio

şuradan:

$30.42 /güny

Ekonomi

Skoda Fabia

budget
A
5
5
2
Skoda Fabia

şuradan:

$44.79 /güny

Kompakt

Opel Crossland X

global rent a car
M
5
5
3
Opel Crossland X

şuradan:

$42.32 /güny

Kompakt

Peugeot 308

sixt
M
5
3
3
Peugeot 308

şuradan:

$79.04 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

budget
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$48.80 /güny

Estate

Mercedes E Class Estate

buchbinder
A
5
5
6
Mercedes E Class Estate

şuradan:

$207.86 /güny

Standart

Skoda Octavia

budget
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$49.43 /güny

Standart

Skoda Superb

sixt
M
5
4
4
Skoda Superb

şuradan:

$113.88 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito Traveliner

europcar
A
9
5
4
Mercedes Vito Traveliner

şuradan:

$81.27 /güny

JIP

Peugeot 2008

sixt
A
5
5
3
Peugeot 2008

şuradan:

$87.97 /güny

JIP

Peugeot 3008

sixt
A
5
5
4
Peugeot 3008

şuradan:

$110.21 /güny

7 kişilik

Volkswagen Touran

budget
A
7
5
1
Volkswagen Touran

şuradan:

$90.49 /güny

Van

Ford Grand C-Max

buchbinder
M
5
5
4
Ford Grand C-Max

şuradan:

$120.78 /güny

Van

Mercedes V Class

sixt
A
8
5
3
Mercedes V Class

şuradan:

$203.12 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

buchbinder
M
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$120.97 /güny

Lüks

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$169.01 /güny

Kosice - Havaalani MEGADRIVE hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, MEGADRIVE'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve MEGADRIVE'un Kosice - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [KSC] bilgiler bulabilirsiniz.

MegaDrive

Şirket ismi:

MegaDrive

Adres:

Letisko Kosice-Airport, In-Terminal Location -Arrival Hall, Kosice IV, 04175

Telefon:

+421 911 582 200

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Kosice - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [KSC]

MEGADRIVE'a alternatif olarak, Kosice - Havaalani [KSC] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Edencars

Edencars 34 reviews

8.9 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 57 reviews

8.2 / 10

Kosice - Havaalani [KSC] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kosice - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kosice - Havaalani havaalanında BUDGET ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kosice - Havaalani [KSC] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kosice - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kosice - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, BUCHBINDER ve SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Kosice - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Kosice - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

MEGADRIVE Kosice - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kosice - Havaalani MEGADRIVE KSC, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Standard, 9-seater, Suv, 7-seater, Van, Fullsize, Luxury,.

MEGADRIVE Kosice - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Fiat Punto, Renault Clio, ve Skoda Fabia ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Kia Ceed, Opel Crossland X, ve Peugeot 308 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

MEGADRIVE Kosice - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Skoda Superb .

MEGADRIVE Kosice - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

MEGADRIVE Kosice - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Peugeot 2008, ve Peugeot 3008 .

MEGADRIVE Kosice - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve MEGADRIVE Kosice - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Volkswagen Touran .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre MEGADRIVE Kosice - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kosice - Havaalani içindeki MEGADRIVE'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kosice - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, MEGADRIVE'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kosice - Havaalani içindeki MEGADRIVE'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kosice - Havaalaniki MEGADRIVE konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için MEGADRIVE, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kosice - Havaalani MEGADRIVE'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - MEGADRIVE Kosice - Havaalani araba kiralıyor

Kosice - Havaalani konumunda MEGADRIVE'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KSC Havaalanında MEGADRIVE konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

MEGADRIVE'dan Kosice - Havaalaniki en ucuz araba Suzuki Swift. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $30.81'dır.

Kosice - Havaalani [KSC] MEGADRIVE'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

KSC Havaalanında MEGADRIVE ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. MEGADRIVE'dan en ucuz EKONOMI araç FIAT PUNTO. Fiyatı gün başına $30.99 ile başlar.

Kosice - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KSC Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.56 ile $6.23 arasında değişmektedir.

MEGADRIVE araba kiralama rezervasyonumu Kosice - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

MEGADRIVE, Kosice - Havaalaniki [KSC] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve MEGADRIVE araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kosice - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!