900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Hoedspruit Eastgate Havaalanı bulunan ECONOMY kiralık araba [HDS]

ECONOMY Hoedspruit Eastgate Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. HDS Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Ford Fiesta

budget
M
5
5
3
Ford Fiesta

şuradan:

$16.90 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo TSI B Plus

avis
M
5
4
2
Volkswagen Polo TSI B Plus

şuradan:

$18.61 /güny

Mini

Hyundai i10

budget
M
4
5
1
Hyundai i10

şuradan:

$15.33 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

budget
M
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$23.04 /güny

Van

Toyota Avanza

budget
M
6
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$28.54 /güny

JIP

Ford Ecosport

budget
A
4
5
2
Ford Ecosport

şuradan:

$47.61 /güny

JIP

Nissan X-Trail

budget
A
5
5
5
Nissan X-Trail

şuradan:

$173.33 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

budget
A
7
5
4
Hyundai H1

şuradan:

$51.18 /güny

Lüks

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$75.33 /güny

Standart

Audi A3

budget
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$75.33 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

budget
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$75.33 /güny

Hoedspruit Eastgate Havaalanı [HDS], Güney Afrika ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY HDS Havaalanı araç kiralama

Hoedspruit Eastgate Havaalanı ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Ford Fiesta, Volkswagen Polo TSI B Plus, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

Hoedspruit Eastgate Havaalanı yakınlarındaki ECONOMY araba kiralama yerleri

Hoedspruit Eastgate Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi ECONOMY Hoedspruit Eastgate Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Hoedspruit Eastgate Havaalanı [HDS] ECONOMY araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Hoedspruit Eastgate Havaalanı Havaalanında ECONOMY araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Hoedspruit Eastgate Havaalanı bulunan ECONOMY araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği AVIS EUROPE FRANCHISE tarafından sağlanmaktadır.

Avis Europe Franchise

Avis 66 reviews

7.8 / 10

Budget EMEA Franchise

Budget 77 reviews

7.8 / 10

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Hoedspruit Eastgate Havaalanı araba kiralama

Hoedspruit Eastgate Havaalanı konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

HDS Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Hoedspruit Eastgate Havaalanı en ucuz ECONOMY arabası budget'dan Ford Fiesta aracıdır. Günlük fiyatı $16.90 civarındadır.

Hoedspruit Eastgate Havaalanı [HDS]'daki en popüler ECONOMY kiralık araba hangisi?

Hoedspruit Eastgate Havaalanı en popüler ECONOMY kiralık araba şu anda FORD FIESTA aracıdır. Bu araç için en düşük fiyat budget tarafından sağlanır. Günlük fiyatı $16.90 civarındadır.

Hoedspruit Eastgate Havaalanı [HDS] içindeki en güvenilir ECONOMY sağlayıcısı hangisidir?

HDS içerisinde bulunan ECONOMY kiralık araçlarının en güvenilir tedarikçisi, 10 puan üzerinde 7.8 puan almış olan Avis Europe Franchise firmasıdır.

Hoedspruit Eastgate Havaalanı budget firmasının en ucuz ECONOMY aracı FORD FIESTA aracıdır. Günlük fiyatı $16.90 civarındadır.

Hoedspruit Eastgate Havaalanı içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Hoedspruit Eastgate Havaalanı ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Hoedspruit Eastgate Havaalanı ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Hoedspruit Eastgate Havaalanı ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Hoedspruit Eastgate Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Hoedspruit Eastgate Havaalanı bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!