900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani bulunan FIRST kiralık arabalar [Airport_Code]

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani havaalanında mevcut büyük FIRST araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Suzuki Swift

first
M
5
5
2
Suzuki Swift

şuradan:

$27.90 /güny

Standart

Ford Focus

first
M
5
4
4
Ford Focus

şuradan:

$29.95 /güny

Standart

Suzuki Ciaz

first
A
5
4
4
Suzuki Ciaz

şuradan:

$43.34 /güny

Kompakt

Honda Amaze

first
A
5
5
2
Honda Amaze

şuradan:

$35.10 /güny

Van

Ford Tourneo

first
M
5
4
4
Ford Tourneo

şuradan:

$45.05 /güny

JIP

Subaru Forester

first
A
5
5
3
Subaru Forester

şuradan:

$90.51 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

thrifty
M
4
3
3
Hyundai i20

şuradan:

$14.43 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

bidvest
A
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$40.11 /güny

Mini

Kia Picanto

budget
M
4
5
1
Kia Picanto

şuradan:

$14.62 /güny

Mini

Renault Kwid

budget
M
4
5
1
Renault Kwid

şuradan:

$29.22 /güny

Kompakt

Nissan Almera

dollar
M
5
5
3
Nissan Almera

şuradan:

$22.42 /güny

Kompakt

Audi A3

europcar
A
5
5
2
Audi A3

şuradan:

$64.58 /güny

Standart

Toyota Corolla

dollar
M
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$26.38 /güny

7 kişilik

Toyota Avanza

tempest
M
7
5
1
Toyota Avanza

şuradan:

$36.45 /güny

JIP

Nissan Double Cab

dollar
M
5
4
0
Nissan Double Cab

şuradan:

$36.83 /güny

JIP

Ford Ranger Double Cab

europcar
A
4
4
0
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$97.98 /güny

Van

Suzuki Ertiga

europcar
M
5
5
4
Suzuki Ertiga

şuradan:

$39.56 /güny

Van

Volkswagen T6

budget
A
8
5
3
Volkswagen T6

şuradan:

$108.68 /güny

Lüks

Mercedes C Class

dollar
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$55.51 /güny

Lüks

Mercedes CLA

keddy by europcar
A
5
4
4
Mercedes CLA

şuradan:

$109.17 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

firefly
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$60.51 /güny

Egzotik

BMW X3

hertz
A
7
5
6
BMW X3

şuradan:

$156.61 /güny

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani FIRST hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FIRST'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FIRST'un Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [JNB] bilgiler bulabilirsiniz.

First Car Rental

Şirket ismi:

First Car Rental

Adres:

Johannesburg International Airport, Johannesburg, 1620, Gauteng

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

JNB Havaalanı yakınındaki FIRST konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [JNB]

FIRST'a alternatif olarak, Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani [JNB] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget EMEA Franchise

Budget 86 reviews

8.4 / 10

Bidvest

Bidvest 30 reviews

8.2 / 10

Tempest Car Hire

Tempest 49 reviews

7.9 / 10

Firefly

Firefly 10 reviews

7.9 / 10

Hertz

Hertz 47 reviews

7.7 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 27 reviews

7.5 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 74 reviews

7.5 / 10

Thrifty

Thrifty 12 reviews

7.4 / 10

Dollar

Dollar 8 reviews

5.7 / 10

SIXT Franchise

SIXT 19 reviews

4.1 / 10

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani [JNB] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve BIDVEST firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani havaalanında DOLLAR ve FIREFLY tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani [JNB] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, DOLLAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, EUROPCAR ve BUDGET'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri DOLLAR'den incelemelisiniz. Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve otomobillerini sunuyorlar.

FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani FIRST JNB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Standard, Compact, Van, Suv, Mini, 7-seater, Luxury, Fullsize, Exotic,.

FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Suzuki Swift, Hyundai i20, ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Honda Amaze, Nissan Almera, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Focus, Suzuki Ciaz, ve Toyota Corolla .

FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Subaru Forester, Nissan Double Cab, ve Ford Ranger Double Cab .

FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes C Class, ve Mercedes CLA .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Avanza .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani içindeki FIRST'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani içindeki iş seyahatleri için, FIRST'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani içindeki FIRST'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalaniki FIRST konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FIRST, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani FIRST'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FIRST Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani araba kiralıyor

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani konumunda FIRST'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

JNB Havaalanında FIRST konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FIRST'dan Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalaniki en ucuz araba Suzuki Swift. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $27.90'dır.

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani [JNB] FIRST'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

JNB Havaalanında FIRST ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı VAN. FIRST'dan en ucuz VAN araç FORD TOURNEO. Fiyatı gün başına $45.05 ile başlar.

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

JNB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.79 ile $4.21 arasında değişmektedir.

FIRST araba kiralama rezervasyonumu Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FIRST, Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalaniki [JNB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FIRST araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Johannesburg - Tambo Uluslararasi Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!