900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Mthatha Havaalanı bulunan BUDGET kiralık arabalar [Airport_Code]

Mthatha Havaalanı havaalanında mevcut büyük BUDGET araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Hyundai i10

budget
M
4
5
1
Hyundai i10

şuradan:

$12.70 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

budget
M
5
5
3
Ford Fiesta

şuradan:

$14.13 /güny

JIP

Ford Ecosport

budget
A
4
5
2
Ford Ecosport

şuradan:

$23.05 /güny

Van

Toyota Avanza

budget
M
6
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$37.13 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

budget
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$39.56 /güny

Lüks

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$39.56 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

budget
A
7
5
4
Hyundai H1

şuradan:

$64.76 /güny

Mini

Datsun Go

firefly
M
4
5
1
Datsun Go

şuradan:

$14.19 /güny

Ekonomi

Ford Figo

firefly
M
5
5
3
Ford Figo

şuradan:

$15.22 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo Vivo

europcar
A
4
5
1
Volkswagen Polo Vivo

şuradan:

$34.34 /güny

Kompakt

Toyota Etios

firefly
M
5
5
3
Toyota Etios

şuradan:

$16.87 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$56.69 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

first
M
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$27.35 /güny

Standart

Audi A4

bidvest
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$61.77 /güny

Van

Ford Tourneo

first
M
5
5
4
Ford Tourneo

şuradan:

$40.31 /güny

Van

Volkswagen T5

bidvest
M
8
5
3
Volkswagen T5

şuradan:

$76.41 /güny

JIP

Renault Duster

europcar
M
5
5
3
Renault Duster

şuradan:

$43.29 /güny

JIP

Ford Kuga

sixt
A
5
5
3
Ford Kuga

şuradan:

$67.32 /güny

Tam boy

Volvo S60

first
A
5
4
4
Volvo S60

şuradan:

$45.63 /güny

9 kişilik

Toyota Quantum

hertz
M
9
5
6
Toyota Quantum

şuradan:

$87.10 /güny

Mthatha Havaalanı BUDGET hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, BUDGET'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve BUDGET'un Mthatha Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [UTT] bilgiler bulabilirsiniz.

Budget Car Rental

Şirket ismi:

Budget Car Rental

Adres:

Mthatha Matanzima Airport, Mthatha, 5100

Telefon:

27 47 536 0066

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Muhtelif masraflar

Mthatha Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [UTT]

BUDGET'a alternatif olarak, Mthatha Havaalanı [UTT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Firefly

Firefly 29 reviews

8 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 36 reviews

7.5 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 20 reviews

7.3 / 10

Hertz

Hertz 62 reviews

7.3 / 10

First Car Rental

First 12 reviews

7.1 / 10

Bidvest

Bidvest 14 reviews

6 / 10

Mthatha Havaalanı [UTT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, FIREFLY ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Mthatha Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Mthatha Havaalanı havaalanında FIRST ve BIDVEST tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Mthatha Havaalanı [UTT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Mthatha Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Mthatha Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, FIRST ve BIDVEST'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

BUDGET Mthatha Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Mthatha Havaalanı BUDGET UTT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Suv, Van, Fullsize, Luxury, 7-seater, Compact, Standard, 9-seater,.

BUDGET Mthatha Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, Ford Figo, ve Volkswagen Polo Vivo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Etios, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

BUDGET Mthatha Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Chevrolet Cruze, ve Audi A4 .

BUDGET Mthatha Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: BMW 3 Series, ve Volvo S60 .

BUDGET Mthatha Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Ecosport, Renault Duster, ve Ford Kuga .

BUDGET Mthatha Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve BUDGET Mthatha Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Hyundai H1 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre BUDGET Mthatha Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Mthatha Havaalanı içindeki BUDGET'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Mthatha Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, BUDGET'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Mthatha Havaalanı içindeki BUDGET'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Mthatha Havaalanıki BUDGET konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için BUDGET, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Mthatha Havaalanı BUDGET'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - BUDGET Mthatha Havaalanı araba kiralıyor

Mthatha Havaalanı konumunda BUDGET'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

UTT Havaalanında BUDGET konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

BUDGET'dan Mthatha Havaalanıki en ucuz araba Hyundai i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $12.70'dır.

Mthatha Havaalanı [UTT]'daki en popüler BUDGET kiralık araba hangisi?

BUDGET'dan gelen Mthatha Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda HYUNDAI H1. Bu araç için en düşük fiyat günde $64.76.

Mthatha Havaalanı [UTT] BUDGET'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

UTT Havaalanında BUDGET ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . BUDGET'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $12.70 ile başlar.

BUDGET araba kiralama rezervasyonumu Mthatha Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

BUDGET, Mthatha Havaalanıki [UTT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve BUDGET araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Mthatha Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!