900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Mthatha Havaalanı bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Mthatha Havaalanı havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Sonic

sixt
A
4
5
1
Chevrolet Sonic

şuradan:

$30.59 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$56.69 /güny

JIP

Ford Kuga

sixt
A
5
5
3
Ford Kuga

şuradan:

$67.32 /güny

Mini

Hyundai i10

budget
M
4
5
1
Hyundai i10

şuradan:

$12.70 /güny

Mini

Chevrolet Spark

bidvest
M
4
5
1
Chevrolet Spark

şuradan:

$14.76 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

budget
M
5
5
3
Ford Fiesta

şuradan:

$14.13 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo Vivo

europcar
A
4
5
1
Volkswagen Polo Vivo

şuradan:

$34.34 /güny

Kompakt

Toyota Etios

firefly
M
5
5
3
Toyota Etios

şuradan:

$16.87 /güny

Kompakt

Audi A3

europcar
A
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$37.04 /güny

JIP

Ford Ecosport

budget
A
4
5
2
Ford Ecosport

şuradan:

$23.05 /güny

JIP

Nissan X-Trail

first
A
5
5
3
Nissan X-Trail

şuradan:

$61.60 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

first
M
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$27.35 /güny

Standart

Audi A4

bidvest
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$61.77 /güny

Van

Toyota Avanza

budget
M
6
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$37.13 /güny

Van

Volkswagen T5

bidvest
M
8
5
3
Volkswagen T5

şuradan:

$76.41 /güny

Lüks

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$39.56 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

budget
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$39.56 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

budget
A
7
5
4
Hyundai H1

şuradan:

$64.76 /güny

9 kişilik

Toyota Quantum

hertz
M
9
5
6
Toyota Quantum

şuradan:

$87.10 /güny

Mthatha Havaalanı SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Mthatha Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [UTT] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

R61 Road, Mthatha Airport, R61 Road, Mthatha, 5099

Telefon:

+27-47-5360010

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

Mthatha Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [UTT]

SIXT'a alternatif olarak, Mthatha Havaalanı [UTT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget EMEA Franchise

Budget 49 reviews

8.5 / 10

Firefly

Firefly 29 reviews

8 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 36 reviews

7.5 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 20 reviews

7.3 / 10

Hertz

Hertz 62 reviews

7.3 / 10

First Car Rental

First 12 reviews

7.1 / 10

Bidvest

Bidvest 14 reviews

6 / 10

Mthatha Havaalanı [UTT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve BIDVEST firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Mthatha Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Mthatha Havaalanı havaalanında FIRST ve BIDVEST tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Mthatha Havaalanı [UTT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Mthatha Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Mthatha Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, BUDGET ve BIDVEST'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Mthatha Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri BUDGET'den incelemelisiniz. Mthatha Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

SIXT Mthatha Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Mthatha Havaalanı SIXT UTT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Suv, Mini, Standard, Van, Luxury, Fullsize, 7-seater, 9-seater,.

SIXT Mthatha Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Sonic, Ford Fiesta, ve Volkswagen Polo Vivo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için BMW 1 Series, Toyota Etios, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Mthatha Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Chevrolet Cruze, ve Audi A4 .

SIXT Mthatha Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

SIXT Mthatha Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Kuga, Ford Ecosport, ve Nissan X-Trail .

SIXT Mthatha Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Mthatha Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Hyundai H1 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Mthatha Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Mthatha Havaalanı içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Mthatha Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Mthatha Havaalanı içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Mthatha Havaalanıki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Mthatha Havaalanı SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Mthatha Havaalanı araba kiralıyor

Mthatha Havaalanı konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

UTT Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Mthatha Havaalanıki en ucuz araba Chevrolet Sonic. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $30.59'dır.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Mthatha Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Mthatha Havaalanıki [UTT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Mthatha Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!