900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kruger Mpumalanga - Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Kruger Mpumalanga - Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Kia Picanto

avis
M
4
5
1
Kia Picanto

şuradan:

$12.94 /güny

Mini

Suzuki Celerio

sixt
M
4
5
1
Suzuki Celerio

şuradan:

$21.20 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

bidvest
M
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$13.89 /güny

Ekonomi

Chevrolet Sonic

sixt
A
4
5
1
Chevrolet Sonic

şuradan:

$34.63 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

bidvest
M
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$15.40 /güny

Kompakt

Nissan Almera

first
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$29.13 /güny

Van

Toyota Avanza

bidvest
M
6
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$32.75 /güny

Van

Volkswagen T5

bidvest
A
8
5
3
Volkswagen T5

şuradan:

$97.72 /güny

Standart

Toyota Corolla Quest

keddy by europcar
A
5
4
4
Toyota Corolla Quest

şuradan:

$33.14 /güny

Standart

Audi A4

bidvest
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$57.38 /güny

JIP

Nissan Qashqai

bidvest
M
5
5
3
Nissan Qashqai

şuradan:

$38.30 /güny

JIP

Land Rover Discovery

first
A
5
3
4
Land Rover Discovery

şuradan:

$182.23 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$45.28 /güny

Lüks

Mercedes CLA

keddy by europcar
A
5
4
4
Mercedes CLA

şuradan:

$47.89 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

avis
A
7
5
4
Hyundai H1

şuradan:

$59.68 /güny

Kruger Mpumalanga - Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Kruger Mpumalanga - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [MQP] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

Kruger Mpumalanga Intl Airport, Off R538 Road, White River, Mpumalanga

Kruger Mpumalanga - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [MQP]

THRIFTY'a alternatif olarak, Kruger Mpumalanga - Havaalani [MQP] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget EMEA Franchise

Budget 44 reviews

8.1 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 28 reviews

7.4 / 10

Hertz

Hertz 55 reviews

7.3 / 10

First Car Rental

First 15 reviews

7.1 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 23 reviews

6.9 / 10

Dollar

Dollar 10 reviews

6.7 / 10

Firefly

Firefly 15 reviews

6.7 / 10

Tempest Car Hire

Tempest 9 reviews

5.8 / 10

Bidvest

Bidvest 25 reviews

5.5 / 10

Kruger Mpumalanga - Havaalani [MQP] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS ve SIXT firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kruger Mpumalanga - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kruger Mpumalanga - Havaalani havaalanında ve BIDVEST tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kruger Mpumalanga - Havaalani [MQP] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BIDVEST'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kruger Mpumalanga - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kruger Mpumalanga - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, BIDVEST'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kruger Mpumalanga - Havaalani THRIFTY MQP, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Van, Standard, Suv, Fullsize, Luxury, 7-seater,.

THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Chevrolet Sonic ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Corolla, ve Nissan Almera ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla Quest, ve Audi A4 .

THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Nissan Qashqai, ve Land Rover Discovery .

THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes CLA .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Hyundai H1 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kruger Mpumalanga - Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kruger Mpumalanga - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kruger Mpumalanga - Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kruger Mpumalanga - Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kruger Mpumalanga - Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Kruger Mpumalanga - Havaalani araba kiralıyor

Kruger Mpumalanga - Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MQP Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Kruger Mpumalanga - Havaalaniki en ucuz araba Kia Picanto. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $12.94'dır.

Kruger Mpumalanga - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MQP Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.31 ile $4.14 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Kruger Mpumalanga - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Kruger Mpumalanga - Havaalaniki [MQP] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kruger Mpumalanga - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!