900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Phalaborwa - Havaalani bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Phalaborwa - Havaalani havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Datsun Go

bidvest
M
4
5
1
Datsun Go

şuradan:

$33.39 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

bidvest
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$36.62 /güny

Kompakt

Toyota Corolla Quest

bidvest
M
5
5
3
Toyota Corolla Quest

şuradan:

$39.84 /güny

JIP

Toyota Hilux Double

bidvest
A
4
4
0
Toyota Hilux Double

şuradan:

$110.94 /güny

Phalaborwa - Havaalani HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Phalaborwa - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [PHW] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz

Şirket ismi:

Hertz

Adres:

President Steyn Street, Phalaborwa, 1390

Telefon:

(015) 781 3565

Phalaborwa - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [PHW]

HERTZ'a alternatif olarak, Phalaborwa - Havaalani [PHW] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Europe Franchise

Avis 67 reviews

7.9 / 10

Budget EMEA Franchise

Budget 79 reviews

7.8 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 70 reviews

7.5 / 10

Bidvest

Bidvest 55 reviews

6.9 / 10

Phalaborwa - Havaalani [PHW] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BIDVEST firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Phalaborwa - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Phalaborwa - Havaalani [PHW] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BIDVEST'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Phalaborwa - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

HERTZ Phalaborwa - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Phalaborwa - Havaalani HERTZ PHW, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Suv,.

HERTZ Phalaborwa - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Corolla Quest ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Phalaborwa - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Toyota Hilux Double .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Phalaborwa - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Phalaborwa - Havaalani içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Phalaborwa - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Phalaborwa - Havaalani içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Phalaborwa - Havaalaniki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Phalaborwa - Havaalani HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Phalaborwa - Havaalani araba kiralıyor

Phalaborwa - Havaalani konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PHW Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Phalaborwa - Havaalaniki en ucuz araba Datsun Go. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $33.39'dır.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Phalaborwa - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Phalaborwa - Havaalaniki [PHW] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Phalaborwa - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!