900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Pietermaritzburg - Havaalani bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Pietermaritzburg - Havaalani havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Tam boy

BMW 3 Series

hertz
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$45.14 /güny

JIP

Toyota Fortuner

hertz
A
5
5
5
Toyota Fortuner

şuradan:

$48.72 /güny

9 kişilik

Toyota Quantum

hertz
M
9
5
6
Toyota Quantum

şuradan:

$56.21 /güny

Van

Volkswagen Kombi

hertz
M
8
4
4
Volkswagen Kombi

şuradan:

$60.16 /güny

Mini

Hyundai i10

avis
M
4
5
1
Hyundai i10

şuradan:

$12.82 /güny

Mini

Chevrolet Spark

bidvest
M
4
5
1
Chevrolet Spark

şuradan:

$17.18 /güny

Ekonomi

Ford Figo

firefly
M
5
5
3
Ford Figo

şuradan:

$13.58 /güny

Ekonomi

Chevrolet Aveo

first
A
4
5
1
Chevrolet Aveo

şuradan:

$30.21 /güny

Kompakt

Toyota Etios

firefly
M
5
5
3
Toyota Etios

şuradan:

$18.36 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$58.15 /güny

Standart

Toyota Corolla Quest

europcar
A
5
4
4
Toyota  Corolla Quest

şuradan:

$26.54 /güny

Standart

Audi A4

bidvest
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$60.34 /güny

JIP

Renault Duster

europcar
M
5
5
3
Renault Duster

şuradan:

$33.10 /güny

JIP

Ford Kuga

sixt
A
5
5
3
Ford Kuga

şuradan:

$62.91 /güny

Van

Toyota Avanza

avis
M
5
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$39.63 /güny

Van

Ford Ranger Double Cab

bidvest
A
4
4
0
Ford  Ranger Double Cab

şuradan:

$101.62 /güny

Lüks

Mercedes C Class

avis
M
5
4
5
Mercedes C Class

şuradan:

$48.54 /güny

Tam boy

Volvo S60

first
A
5
4
4
Volvo S60

şuradan:

$56.78 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

avis
A
7
5
4
Hyundai H1

şuradan:

$57.82 /güny

Egzotik

Dodge Journey

bidvest
A
7
5
6
Dodge Journey

şuradan:

$63.40 /güny

Pietermaritzburg - Havaalani HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Pietermaritzburg - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [PZB] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz

Şirket ismi:

Hertz

Adres:

Terminal Building, Oribi Airport, Marine Parade, Pietermaritzburg, 4056

Telefon:

072 843 8984

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Muhtelif masraflar
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

Pietermaritzburg - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [PZB]

HERTZ'a alternatif olarak, Pietermaritzburg - Havaalani [PZB] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget EMEA Franchise

Budget 48 reviews

8.4 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 32 reviews

7.6 / 10

Firefly

Firefly 26 reviews

7.5 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 19 reviews

7.1 / 10

First Car Rental

First 14 reviews

7.1 / 10

Bidvest

Bidvest 15 reviews

6 / 10

Pietermaritzburg - Havaalani [PZB] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS ve BIDVEST firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Pietermaritzburg - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Pietermaritzburg - Havaalani havaalanında EUROPCAR ve BIDVEST tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Pietermaritzburg - Havaalani [PZB] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Pietermaritzburg - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Pietermaritzburg - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, AVIS ve BIDVEST'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Pietermaritzburg - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AVIS'den incelemelisiniz. Pietermaritzburg - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

HERTZ Pietermaritzburg - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Pietermaritzburg - Havaalani HERTZ PZB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Fullsize, Suv, 9-seater, Van, Mini, Economy, Compact, Standard, Luxury, 7-seater, Exotic,.

HERTZ Pietermaritzburg - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Figo, ve Chevrolet Aveo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Etios, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Pietermaritzburg - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla Quest, ve Audi A4 .

HERTZ Pietermaritzburg - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: BMW 3 Series, ve Volvo S60 .

HERTZ Pietermaritzburg - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota Fortuner, Renault Duster, ve Ford Kuga .

HERTZ Pietermaritzburg - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Pietermaritzburg - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Hyundai H1 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Pietermaritzburg - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Pietermaritzburg - Havaalani içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Pietermaritzburg - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Pietermaritzburg - Havaalani içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Pietermaritzburg - Havaalaniki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Pietermaritzburg - Havaalani HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Pietermaritzburg - Havaalani araba kiralıyor

Pietermaritzburg - Havaalani konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PZB Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Pietermaritzburg - Havaalaniki en ucuz araba BMW 3 Series. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $45.14'dır.

Pietermaritzburg - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PZB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.38 ile $3.96 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Pietermaritzburg - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Pietermaritzburg - Havaalaniki [PZB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Pietermaritzburg - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!