900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Asturias - Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Asturias - Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Opel Crossland X

avis
M
5
5
4
Opel Crossland X

şuradan:

$94.31 /güny

Mini

Fiat Panda

avis
M
4
3
1
Fiat Panda

şuradan:

$105.74 /güny

Kompakt

Renault Captur

avis
A
5
5
3
Renault Captur

şuradan:

$196.87 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$264.87 /güny

7 kişilik

Renault Scenic

avis
M
7
5
1
Renault Scenic

şuradan:

$286.67 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

flizzr
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$33.13 /güny

Ekonomi

Peugeot 2008

europcar
M
5
5
2
Peugeot 2008

şuradan:

$103.08 /güny

Kompakt

Peugeot 308

flizzr
M
5
5
3
Peugeot 308

şuradan:

$37.14 /güny

Kompakt

Fiat Linea

keddy by europcar
M
5
3
3
Fiat Linea

şuradan:

$90.27 /güny

JIP

Citroen C4 Cactus

flizzr
M
5
5
3
Citroen C4 Cactus

şuradan:

$38.99 /güny

JIP

Nissan Qashqai

keddy by europcar
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$105.72 /güny

Estate

Renault Megane Estate

flizzr
M
5
5
4
Renault Megane Estate

şuradan:

$46.85 /güny

Estate

Fiat Tipo Estate

budget
M
5
5
4
Fiat Tipo Estate

şuradan:

$237.83 /güny

Van

Citroen Berlingo

sixt
M
5
5
3
Citroen Berlingo

şuradan:

$48.33 /güny

Mini

Audi A1

sixt
M
4
3
1
Audi A1

şuradan:

$48.92 /güny

Mini

Citroen C1

keddy by europcar
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$75.94 /güny

Standart

BMW 2 Series Gran Coupe

sixt
M
5
5
4
BMW 2 Series Gran Coupe

şuradan:

$66.64 /güny

Standart

Skoda Octavia

thrifty
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$136.42 /güny

Lüks

BMW 5 Series

sixt
A
5
4
4
BMW 5 Series

şuradan:

$84.33 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy Maxi

sixt
M
7
5
2
Volkswagen Caddy Maxi

şuradan:

$122.33 /güny

Asturias - Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Asturias - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [OVD] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Aeropuerto Aaturias, Santiago Del Monte Castrillon, Oviedo, 33459

Telefon:

(34) 902090323

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

OVD Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Asturias - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Asturias - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [OVD]

AVIS'a alternatif olarak, Asturias - Havaalanı [OVD] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 249 reviews

8 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 179 reviews

7.7 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 14 reviews

7.6 / 10

SIXT Corporate

SIXT 180 reviews

7.5 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 396 reviews

7.4 / 10

Goldcar

Goldcar 9 reviews

6.3 / 10

Rhodium

Rhodium 360 reviews

6.1 / 10

Asturias - Havaalanı [OVD] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, FLIZZR ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Asturias - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Asturias - Havaalanı havaalanında SIXT ve THRIFTY tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Asturias - Havaalanı [OVD] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, FLIZZR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Asturias - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Asturias - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Asturias - Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Asturias - Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Asturias - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Asturias - Havaalanı AVIS OVD, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Mini, Compact, Fullsize, 7-seater, Economy, Suv, Estate, Van, Luxury,.

AVIS Asturias - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa, ve Peugeot 2008 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Renault Captur, Peugeot 308, ve Fiat Linea ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Asturias - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Opel Crossland X, BMW 2 Series Gran Coupe, ve Skoda Octavia .

AVIS Asturias - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

AVIS Asturias - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Citroen C4 Cactus, ve Nissan Qashqai .

AVIS Asturias - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Asturias - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Renault Scenic, ve Volkswagen Caddy Maxi .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Asturias - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Asturias - Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Asturias - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Asturias - Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Asturias - Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Asturias - Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Asturias - Havaalanı araba kiralıyor

Asturias - Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

OVD Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Asturias - Havaalanıki en ucuz araba Opel Crossland X. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $94.31'dır.

Asturias - Havaalanı [OVD] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

OVD Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. AVIS'dan en ucuz STANDART araç OPEL CROSSLAND X. Fiyatı gün başına $94.31 ile başlar.

Asturias - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

OVD Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.20 ile $5.77 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Asturias - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Asturias - Havaalanıki [OVD] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Asturias - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!