900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Asturias - Havaalanı bulunan FLIZZR kiralık arabalar [Airport_Code]

Asturias - Havaalanı havaalanında mevcut büyük FLIZZR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo

flizzr
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$64.59 /güny

Kompakt

Peugeot 308

flizzr
M
5
5
3
Peugeot 308

şuradan:

$68.49 /güny

JIP

Citroen C4 Cactus

flizzr
M
5
5
3
Citroen C4 Cactus

şuradan:

$71.91 /güny

Estate

Renault Megane Estate

flizzr
M
5
5
4
Renault Megane Estate

şuradan:

$86.39 /güny

Mini

Fiat 500

thrifty
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$42.01 /güny

Mini

Audi A1

sixt
M
4
3
1
Audi A1

şuradan:

$81.83 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

thrifty
M
5
5
2
Opel Corsa

şuradan:

$43.68 /güny

Ekonomi

Peugeot 2008

europcar
M
5
5
2
Peugeot 2008

şuradan:

$110.31 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$48.71 /güny

Kompakt

Renault Captur

budget
A
5
5
3
Renault Captur

şuradan:

$99.82 /güny

Van

Peugeot 5008

sixt
M
5
5
4
Peugeot 5008

şuradan:

$60.46 /güny

Standart

Opel Zafira

thrifty
M
5
5
4
Opel Zafira

şuradan:

$64.53 /güny

Standart

Skoda Octavia

thrifty
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$136.42 /güny

JIP

Volkswagen T-Cross

sixt
M
5
5
3
Volkswagen T-Cross

şuradan:

$71.91 /güny

JIP

Jaguar F-Pace

sixt
A
5
5
4
Jaguar F-Pace

şuradan:

$118.47 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

sixt
M
5
5
5
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$95.27 /güny

Estate

Fiat Tipo Estate

budget
M
5
5
4
Fiat Tipo Estate

şuradan:

$237.83 /güny

Lüks

BMW 5 Series

sixt
A
5
4
4
BMW 5 Series

şuradan:

$115.94 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy Maxi

sixt
M
7
5
2
Volkswagen Caddy Maxi

şuradan:

$194.93 /güny

7 kişilik

Renault Scenic

avis
M
7
5
1
Renault Scenic

şuradan:

$286.67 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$264.87 /güny

Asturias - Havaalanı FLIZZR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FLIZZR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FLIZZR'un Asturias - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [OVD] bilgiler bulabilirsiniz.

Flizzr

Şirket ismi:

Flizzr

Adres:

Llegadas, zona rent a car, Santiago del Monte, 33459

Telefon:

+34-871180192

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

Asturias - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [OVD]

FLIZZR'a alternatif olarak, Asturias - Havaalanı [OVD] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 249 reviews

8 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 167 reviews

7.9 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 179 reviews

7.7 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 14 reviews

7.6 / 10

SIXT Corporate

SIXT 180 reviews

7.5 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 396 reviews

7.4 / 10

Goldcar

Goldcar 9 reviews

6.3 / 10

Rhodium

Rhodium 360 reviews

6.1 / 10

Asturias - Havaalanı [OVD] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve SIXT firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Asturias - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Asturias - Havaalanı havaalanında THRIFTY ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Asturias - Havaalanı [OVD] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Asturias - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Asturias - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Asturias - Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Asturias - Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

FLIZZR Asturias - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Asturias - Havaalanı FLIZZR OVD, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Suv, Estate, Mini, Van, Standard, Luxury, 7-seater, Fullsize,.

FLIZZR Asturias - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, Opel Corsa, ve Peugeot 2008 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Peugeot 308, BMW 1 Series, ve Renault Captur ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FLIZZR Asturias - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Opel Zafira, ve Skoda Octavia .

FLIZZR Asturias - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

FLIZZR Asturias - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Citroen C4 Cactus, Volkswagen T-Cross, ve Jaguar F-Pace .

FLIZZR Asturias - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FLIZZR Asturias - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Caddy Maxi, ve Renault Scenic .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FLIZZR Asturias - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Asturias - Havaalanı içindeki FLIZZR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Asturias - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, FLIZZR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Asturias - Havaalanı içindeki FLIZZR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Asturias - Havaalanıki FLIZZR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FLIZZR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Asturias - Havaalanı FLIZZR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FLIZZR Asturias - Havaalanı araba kiralıyor

Asturias - Havaalanı konumunda FLIZZR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

OVD Havaalanında FLIZZR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FLIZZR'dan Asturias - Havaalanıki en ucuz araba Volkswagen Polo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $64.59'dır.

Asturias - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

OVD Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.20 ile $5.77 arasında değişmektedir.

FLIZZR araba kiralama rezervasyonumu Asturias - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FLIZZR, Asturias - Havaalanıki [OVD] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FLIZZR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Asturias - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!