900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Barselona - Havaalanı -terminal 2 [ BCN] havaalanında 21 yaş altı araç kiralama fiyatları

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 21 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve BCN havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Ekonomi

Ekonomi

JIP

JIP

Lüks

Lüks

Van

Van

Thrifty Car Rental şuradan:$29.95 şuradan:$31.69 şuradan:$26.27
Hertz Car Hire şuradan:$37.35 şuradan:$41.42 şuradan:$32.59 şuradan:$147.55
SIXT Rent A Car şuradan:$44.43 şuradan:$70.23 şuradan:$50.33 şuradan:$46.47 şuradan:$88.18 şuradan:$51.80
Europcar şuradan:$38.82 şuradan:$32.02 şuradan:$63.17

Barselona - Havaalanı -terminal 2 (BCN) havaalanına yakın 21 yaş altı araç kiralama konumları

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 21 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Barselona - Havaalanı -terminal 2 (BCN) havaalanındaki en iyi 21 yaş altı araç kiralama şirketleri

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında faaliyet gösteren ve 21 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

SIXT Corporate

SIXT 38 reviews

8.4 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 134 reviews

7.7 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 331 reviews

7.7 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 35 reviews

7.6 / 10

Hertz Corporate

Hertz 10 reviews

7.5 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 292 reviews

7.5 / 10

CENTAURO

CENTAURO 56 reviews

6 / 10

Goldcar

Goldcar 248 reviews

4.6 / 10

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında araba kiralamak için talep edilen en düşük yaş 25’dir. Ancak daha gençler de 14CARS.com sitesinden BCN havaalanında da araba bulabilir.

AVIS, BUDGET, THRIFTY, HERTZ, SIXT, EUROPCAR, KEDDY, FIREFLY, RHODIUM, GOLDCAR, CENTAURO, INTERRENT, SOLMAR RENT A CAR, INTERNATIONAL SUPPLIER, OK RENT A CAR gibi araç kiralama şirketleri bütün talepleri karşıladığı takdirde Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında gençlere de araba kullanma izni veriyor. Genellikle 18-20 yaş arası şoförler için ek ücret 21-24 yaş arası şoförler için istenen ek ücretlerden yüksek olmaktadır. Bazı şirketler tarafından araba kullanımına izin verilen en aşağı yaş 18’tir, fakat bu teslim alma noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sıkça sorulan sorular - Barselona - Havaalanı -terminal 2 havalanında 21 yaş altı araç kiralamak

21 yaştan gençler Barselona - Havaalanı -terminal 2 ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

BCN havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanındaki 21 şoförler için en ucuz araba Opel Corsa. Mevcut ilgili fiyat günlük $26.27.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında (BCN) 21 yaş altı şoförler için en ünlü araç kiralama hangisi?

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanındaki genç şoförler için en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günlük $29.95.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında (BCN) 21 yaş altı en sık kiralanan araç türü hangisidir?

BCN havaalanındaki 21 yaş altı şoförler için en sık tercih edilen otomobil sınıfı . En ucuz 21 yaş altı aracı . Fiyatı günlük $30.50 civarındadır.

21 yaş arası için Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanındaki (BCN) en güvenli araç kiralama şirketi hangisi?

BCN havaalanında 21 yaşın altındaki araç kiralama hizmetlerinin en güvenilir tedarikçisi, 10 üzerinden 8.4 puan ortalaması ile SIXT Corporate. 21 yaşın altında olup da Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanındak SIXT Corporate firmasından, günlük $30.50 olarak rezerve edilebilen .

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BCN havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.30 ilâ $6.18 arasında değişmektedir.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 havaalanında 21 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Barselona - Havaalanı -terminal 2 konumunda 21 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!