900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Castellon - Havaalanı bulunan RHODIUM kiralık arabalar [Airport_Code]

Castellon - Havaalanı havaalanında mevcut büyük RHODIUM araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Smart Forfour

rhodium
M
4
3
2
Smart Forfour

şuradan:

$17.75 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

rhodium
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$18.19 /güny

Kompakt

Opel Astra

rhodium
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$20.00 /güny

Mini

Opel Adam

goldcar
M
4
3
1
Opel Adam

şuradan:

$23.84 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

goldcar
M
5
3
2
Ford Fiesta

şuradan:

$25.13 /güny

Ekonomi

Seat Ibiza

malco
M
5
5
2
Seat Ibiza

şuradan:

$30.37 /güny

Van

Peugeot Partner

malco
M
5
5
5
Peugeot Partner

şuradan:

$32.79 /güny

Van

Iveco Daily Cargo Tail Lift

malco
M
3
4
0
Iveco Daily Cargo Tail Lift

şuradan:

$77.25 /güny

JIP

Nissan Juke

goldcar
M
5
5
2
Nissan Juke

şuradan:

$33.40 /güny

Kompakt

Seat Leon

malco
M
5
5
3
Seat Leon

şuradan:

$36.81 /güny

Standart

Seat Toledo

malco
M
5
5
4
Seat Toledo

şuradan:

$45.87 /güny

7 kişilik

Seat Alhambra

malco
M
7
5
1
Seat Alhambra

şuradan:

$72.82 /güny

9 kişilik

Volkswagen Transporter

malco
M
9
5
5
Volkswagen Transporter

şuradan:

$81.67 /güny

Castellon - Havaalanı RHODIUM hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, RHODIUM'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve RHODIUM'un Castellon - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [CDT] bilgiler bulabilirsiniz.

Rhodium Car Rental

Şirket ismi:

Rhodium Car Rental

Adres:

Terminal de pasajeros, planta baja, Local 4, Carretera CV-13, Km 2.4, Castellón, 12181

Telefon:

+34 965 23 31 59

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Müşteri teslim ediş
  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Castellon - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [CDT]

RHODIUM'a alternatif olarak, Castellon - Havaalanı [CDT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Goldcar

Goldcar 2547 reviews

5.6 / 10

Castellon - Havaalanı [CDT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, GOLDCAR ve MALCO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Castellon - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Castellon - Havaalanı havaalanında MALCO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Castellon - Havaalanı [CDT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, GOLDCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Castellon - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Castellon - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, MALCO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

RHODIUM Castellon - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Castellon - Havaalanı RHODIUM CDT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Van, Suv, Standard, 7-seater, 9-seater,.

RHODIUM Castellon - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, Ford Fiesta, ve Seat Ibiza ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Opel Astra, ve Seat Leon ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

RHODIUM Castellon - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Seat Toledo .

RHODIUM Castellon - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Juke .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve RHODIUM Castellon - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Seat Alhambra .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre RHODIUM Castellon - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Castellon - Havaalanı içindeki RHODIUM'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Castellon - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, RHODIUM'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Castellon - Havaalanı içindeki RHODIUM'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Castellon - Havaalanıki RHODIUM konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için RHODIUM, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Castellon - Havaalanı RHODIUM'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - RHODIUM Castellon - Havaalanı araba kiralıyor

Castellon - Havaalanı konumunda RHODIUM'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CDT Havaalanında RHODIUM konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

RHODIUM'dan Castellon - Havaalanıki en ucuz araba Smart Forfour. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $17.75'dır.

Castellon - Havaalanı [CDT]'daki en popüler RHODIUM kiralık araba hangisi?

RHODIUM'dan gelen Castellon - Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $17.75.

Castellon - Havaalanı [CDT] RHODIUM'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

CDT Havaalanında RHODIUM ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . RHODIUM'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $17.75 ile başlar.

Castellon - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CDT Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.42 ile $5.74 arasında değişmektedir.

RHODIUM araba kiralama rezervasyonumu Castellon - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

RHODIUM, Castellon - Havaalanıki [CDT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve RHODIUM araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Castellon - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!