900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tenerife - Kuzey Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Tenerife - Kuzey Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Aygo

interrent
M
4
3
2
Toyota Aygo

şuradan:

$12.27 /güny

Mini

Fiat 500

rhodium
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$83.79 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

interrent
M
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$13.26 /güny

Ekonomi

Mini Cooper

hertz
M
4
3
2
Mini Cooper

şuradan:

$88.60 /güny

JIP

Renault Kadjar

sixt
M
5
5
4
Renault Kadjar

şuradan:

$21.65 /güny

JIP

Audi Q2

topcar
M
5
5
2
Audi Q2

şuradan:

$117.80 /güny

7 kişilik

Volkswagen Touran

europcar
A
7
5
1
Volkswagen Touran

şuradan:

$28.94 /güny

7 kişilik

Seat Alhambra

enterprise
M
7
5
2
Seat Alhambra

şuradan:

$180.71 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$33.69 /güny

Kompakt

Mercedes GLA

topcar
A
5
5
3
Mercedes GLA

şuradan:

$160.30 /güny

Van

Renault Scenic

hertz
M
5
5
4
Renault Scenic

şuradan:

$34.51 /güny

Van

Peugeot 5008

sixt
M
5
5
4
Peugeot 5008

şuradan:

$138.82 /güny

Standart

Audi A4

hertz
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$37.73 /güny

Standart

Nissan Qashqai

enterprise
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$224.06 /güny

Convertible

Volkswagen Beetle Convertible

europcar
A
4
2
3
Volkswagen Beetle Convertible

şuradan:

$74.60 /güny

Convertible

Volkswagen T-Roc Cabriolet

sixt
M
4
2
3
Volkswagen T-Roc Cabriolet

şuradan:

$148.69 /güny

Estate

Skoda Fabia Estate

topcar
M
5
5
4
Skoda Fabia Estate

şuradan:

$80.62 /güny

Estate

Opel Astra Estate

topcar
M
5
5
4
Opel Astra Estate

şuradan:

$88.58 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

topcar
M
9
5
4
Renault Trafic

şuradan:

$128.03 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

budget
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$167.75 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

enterprise
M
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$143.30 /güny

Tenerife - Kuzey Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Tenerife - Kuzey Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [TFN] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Aeropuerto Tenerife Norte, Aeropuerto Norte Los Rodeos, La Laguna, La Laguna 38297

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

TFN Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Tenerife - Kuzey Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Tenerife - Kuzey Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [TFN]

AVIS'a alternatif olarak, Tenerife - Kuzey Havaalanı [TFN] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Canarias (Proa)

Hertz 10 reviews

8.9 / 10

Thrifty Canarias (Proa)

Thrifty 28 reviews

8.6 / 10

BUDGET Canaries Direct

BUDGET 7 reviews

8.4 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 155 reviews

8.2 / 10

SIXT Corporate

SIXT 7 reviews

8 / 10

ORLANDO RENT A CAR

ORLANDO 16 reviews

7.5 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 535 reviews

7.2 / 10

Offer Car Hire

Offer 15 reviews

7 / 10

Rhodium

Rhodium 207 reviews

5.4 / 10

Interrent (GC)

Interrent 52 reviews

5.2 / 10

Goldcar

Goldcar 73 reviews

5 / 10

Tenerife - Kuzey Havaalanı [TFN] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, INTERRENT ve RHODIUM firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Tenerife - Kuzey Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Tenerife - Kuzey Havaalanı havaalanında HERTZ ve ENTERPRISE tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Tenerife - Kuzey Havaalanı [TFN] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Tenerife - Kuzey Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Tenerife - Kuzey Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, HERTZ ve SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Tenerife - Kuzey Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri EUROPCAR'den incelemelisiniz. Tenerife - Kuzey Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tenerife - Kuzey Havaalanı AVIS TFN, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Suv, 7-seater, Compact, Van, Standard, Convertible, Estate, 9-seater, Fullsize,.

AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Mini Cooper ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için BMW 1 Series, ve Mercedes GLA ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Audi A4, ve Nissan Qashqai .

AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Renault Kadjar, ve Audi Q2 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Touran, ve Seat Alhambra .

AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanı içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri Volkswagen Beetle Convertible, ve Volkswagen T-Roc Cabriolet .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tenerife - Kuzey Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tenerife - Kuzey Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tenerife - Kuzey Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tenerife - Kuzey Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tenerife - Kuzey Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Tenerife - Kuzey Havaalanı araba kiralıyor

Tenerife - Kuzey Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TFN Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Tenerife - Kuzey Havaalanıki en ucuz araba Toyota Aygo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $12.27'dır.

Tenerife - Kuzey Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TFN Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.73 ile $4.44 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Tenerife - Kuzey Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Tenerife - Kuzey Havaalanıki [TFN] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tenerife - Kuzey Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!