900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Chiang Mai - Havaalanı bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Chiang Mai - Havaalanı havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Tam boy

Toyota Camry

sixt
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$59.11 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

sixt
A
7
5
1
Peugeot 5008

şuradan:

$68.13 /güny

Mini

Toyota Yaris

yesaway
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$20.46 /güny

Mini

Honda Brio

chic car rent
A
4
5
2
Honda Brio

şuradan:

$58.03 /güny

Kompakt

Toyota Vios

yesaway
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$20.46 /güny

Kompakt

Honda BR-V

chic car rent
A
5
5
3
Honda BR-V

şuradan:

$35.79 /güny

Ekonomi

Nissan Almera

yesaway
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$20.46 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris Sedan

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris Sedan

şuradan:

$30.54 /güny

Standart

Nissan Sylphy

drive car rental
A
5
4
5
Nissan Sylphy

şuradan:

$32.19 /güny

Standart

Toyota Altis

yesaway
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$38.60 /güny

JIP

Honda HR-V

chic car rent
A
5
5
4
Honda HR-V

şuradan:

$42.53 /güny

JIP

Nissan Xterra

national
A
5
5
4
Nissan Xterra

şuradan:

$93.62 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

europcar
A
7
5
1
Toyota Innova

şuradan:

$72.52 /güny

Van

Toyota Ventury

drive car rental
A
8
5
4
Toyota Ventury

şuradan:

$81.84 /güny

Chiang Mai - Havaalanı SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Chiang Mai - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [CNX] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Sanambin Road, Moo.3, Suthep, Chiang Mai, 50200

Telefon:

+66-5327-9000

Chiang Mai - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [CNX]

SIXT'a alternatif olarak, Chiang Mai - Havaalanı [CNX] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Yesaway

Yesaway 8 reviews

9 / 10

Bizcar

Bizcar 32 reviews

8.7 / 10

Hertz Direct

Hertz 52 reviews

8.3 / 10

Thrifty

Thrifty 9 reviews

8.3 / 10

National Direct

National 27 reviews

8 / 10

Thai Rent A Car

Thai 21 reviews

7.9 / 10

Europcar

Europcar 6 reviews

7.7 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 6 reviews

7.4 / 10

Chiang Mai - Havaalanı [CNX] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, YESAWAY ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Chiang Mai - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Chiang Mai - Havaalanı havaalanında ve YESAWAY tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

SIXT Chiang Mai - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Chiang Mai - Havaalanı SIXT CNX, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Fullsize, 7-seater, Mini, Compact, Economy, Standard, Suv, Van,.

SIXT Chiang Mai - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan Almera, ve Toyota Yaris Sedan ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Vios, ve Honda BR-V ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Chiang Mai - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Sylphy, ve Toyota Altis .

SIXT Chiang Mai - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

SIXT Chiang Mai - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Honda HR-V, ve Nissan Xterra .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Chiang Mai - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Peugeot 5008, ve Toyota Innova .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Chiang Mai - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Chiang Mai - Havaalanı içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Chiang Mai - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Chiang Mai - Havaalanı içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Chiang Mai - Havaalanıki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Chiang Mai - Havaalanı SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Chiang Mai - Havaalanı araba kiralıyor

Chiang Mai - Havaalanı konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CNX Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Chiang Mai - Havaalanıki en ucuz araba Toyota Camry. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $59.11'dır.

Chiang Mai - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CNX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.97 ile $4.46 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Chiang Mai - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Chiang Mai - Havaalanıki [CNX] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Chiang Mai - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!