900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Hat Yai - Havaalanı bulunan BUDGET kiralık arabalar [Airport_Code]

Hat Yai - Havaalanı havaalanında mevcut büyük BUDGET araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$23.35 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$24.45 /güny

Ekonomi

Honda Jazz

avis
A
5
5
2
Honda Jazz

şuradan:

$26.62 /güny

Ekonomi

Honda City

thrifty
A
5
5
2
Honda City

şuradan:

$31.33 /güny

Standart

Toyota Altis

asap rent a car
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$36.08 /güny

JIP

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

şuradan:

$57.16 /güny

JIP

Isuzu MU-X

thrifty
A
5
5
5
Isuzu MU-X

şuradan:

$74.25 /güny

Hat Yai - Havaalanı BUDGET hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, BUDGET'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve BUDGET'un Hat Yai - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [HDY] bilgiler bulabilirsiniz.

Budget Car Rental

Şirket ismi:

Budget Car Rental

Adres:

Hat Yai Airport 99 Moo 3 T. Klonglar A. Klonghoykhong Songkhla, 90115

Telefon:

+66 74227268

Hat Yai - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [HDY]

BUDGET'a alternatif olarak, Hat Yai - Havaalanı [HDY] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Direct

SIXT 12 reviews

8.4 / 10

Thai Rent A Car

Thai 37 reviews

7.9 / 10

Hertz Direct

Hertz 7 reviews

7.7 / 10

Avis Direct

Avis 35 reviews

7.5 / 10

Hat Yai - Havaalanı [HDY] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS ve THRIFTY firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Hat Yai - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Hat Yai - Havaalanı [HDY] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THAI'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Hat Yai - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

BUDGET Hat Yai - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Hat Yai - Havaalanı BUDGET HDY, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Economy, Standard, Suv,.

BUDGET Hat Yai - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Honda Jazz, ve Honda City ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

BUDGET Hat Yai - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Toyota Altis .

BUDGET Hat Yai - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi Pajero, ve Isuzu MU-X .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre BUDGET Hat Yai - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Hat Yai - Havaalanı içindeki BUDGET'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Hat Yai - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, BUDGET'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Hat Yai - Havaalanı içindeki BUDGET'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Hat Yai - Havaalanıki BUDGET konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için BUDGET, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Hat Yai - Havaalanı BUDGET'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - BUDGET Hat Yai - Havaalanı araba kiralıyor

Hat Yai - Havaalanı konumunda BUDGET'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

HDY Havaalanında BUDGET konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

BUDGET'dan Hat Yai - Havaalanıki en ucuz araba Toyota Yaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $23.35'dır.

Hat Yai - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

HDY Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.07 ile $3.42 arasında değişmektedir.

BUDGET araba kiralama rezervasyonumu Hat Yai - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

BUDGET, Hat Yai - Havaalanıki [HDY] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve BUDGET araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Hat Yai - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!