900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Koh Samui - Havaalanı bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Koh Samui - Havaalanı havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Honda City

sixt
A
5
5
2
Honda City

şuradan:

$25.39 /güny

Kompakt

Toyota Altis

sixt
A
5
5
3
Toyota Altis

şuradan:

$28.43 /güny

Standart

Honda Civic

sixt
A
5
4
4
Honda Civic

şuradan:

$31.47 /güny

Van

Mitsubishi Xpander

sixt
A
5
5
3
Mitsubishi Xpander

şuradan:

$38.17 /güny

Ekonomi

Nissan March

drive car rental
A
5
3
2
Nissan March

şuradan:

$23.05 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris Sedan

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris Sedan

şuradan:

$30.45 /güny

Kompakt

Toyota Vios

drive car rental
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$26.60 /güny

Mini

Mitsubishi Mirage

europcar
A
4
5
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$26.72 /güny

Standart

Nissan Sylphy

drive car rental
A
5
4
5
Nissan Sylphy

şuradan:

$35.96 /güny

JIP

Honda BR-V

europcar
A
5
5
2
Honda BR-V

şuradan:

$38.92 /güny

JIP

Honda CR-V

europcar
A
5
5
4
Honda CR-V

şuradan:

$58.62 /güny

Tam boy

Nissan Teana

drive car rental
A
5
4
5
Nissan Teana

şuradan:

$43.24 /güny

7 kişilik

Toyota Fortuner

europcar
A
7
5
1
Toyota Fortuner

şuradan:

$51.93 /güny

Van

Toyota Commuter

drive car rental
M
12
4
4
Toyota Commuter

şuradan:

$79.00 /güny

Koh Samui - Havaalanı SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Koh Samui - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [USM] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Koh Samui Airport - Meet and Greet, Koh Samui, 84140

Koh Samui - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [USM]

SIXT'a alternatif olarak, Koh Samui - Havaalanı [USM] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

National Direct

National 13 reviews

8.8 / 10

Thrifty

Thrifty 24 reviews

8.4 / 10

Avis Direct

Avis 7 reviews

8.2 / 10

Hertz Direct

Hertz 52 reviews

8.1 / 10

Thai Rent A Car

Thai 10 reviews

8.1 / 10

Koh Samui - Havaalanı [USM] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Koh Samui - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Koh Samui - Havaalanı [USM] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Koh Samui - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

SIXT Koh Samui - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Koh Samui - Havaalanı SIXT USM, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Van, Mini, Suv, Fullsize, 7-seater,.

SIXT Koh Samui - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Honda City, Nissan March, ve Toyota Yaris Sedan ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Altis, ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Koh Samui - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Honda Civic, ve Nissan Sylphy .

SIXT Koh Samui - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Nissan Teana .

SIXT Koh Samui - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Honda BR-V, ve Honda CR-V .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Koh Samui - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Fortuner .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Koh Samui - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Koh Samui - Havaalanı içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Koh Samui - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Koh Samui - Havaalanı içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Koh Samui - Havaalanıki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Koh Samui - Havaalanı SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Koh Samui - Havaalanı araba kiralıyor

Koh Samui - Havaalanı konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

USM Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Koh Samui - Havaalanıki en ucuz araba Honda City. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $25.39'dır.

Koh Samui - Havaalanı [USM]'daki en popüler SIXT kiralık araba hangisi?

SIXT'dan gelen Koh Samui - Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $28.43.

Koh Samui - Havaalanı [USM] SIXT'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

USM Havaalanında SIXT ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. SIXT'dan en ucuz STANDART araç HONDA CIVIC. Fiyatı gün başına $31.47 ile başlar.

Koh Samui - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

USM Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.09 ile $4.46 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Koh Samui - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Koh Samui - Havaalanıki [USM] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Koh Samui - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!