900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Lampang - Airport bulunan SUV kiralık araba [LPT]

SUV Lampang - Airport araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. LPT Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

JIP

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

şuradan:

$61.79 /güny

Ekonomi

Nissan Almera

thai
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$24.93 /güny

Mini

Toyota Yaris

thai
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$24.93 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$29.01 /güny

Standart

Toyota Altis

thai
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$41.54 /güny

Lampang - Airport [LPT], Tayland SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV LPT Havaalanı araç kiralama

Lampang - Airport SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Mitsubishi Pajero, , veya benzer SUV kiralık araçlar.

En iyi SUV Lampang - Airport araç kiralama tedarikçileri

Lampang - Airport [LPT] SUV araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Lampang - Airport Havaalanında SUV araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Lampang - Airport bulunan SUV araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği THAI RENT A CAR tarafından sağlanmaktadır.

Thai Rent A Car

Thai 64 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 37 reviews

7.7 / 10

Sıkça sorulan sorular - SUV Lampang - Airport araba kiralama

Lampang - Airport konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

LPT Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

Lampang - Airport en ucuz SUV arabası thai'dan Mitsubishi Pajero aracıdır. Günlük fiyatı $61.79 civarındadır.

Lampang - Airport içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Lampang - Airport SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Lampang - Airport SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Lampang - Airport SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Lampang - Airport araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Lampang - Airport bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!