Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Lampang - Airport [LPT]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Lampang - Airport samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku LPT.

SUV

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

od

$61.79 za dzień

Ekonomiczny

Nissan Almera

thai
A
5
5
2
Nissan Almera

od

$24.93 za dzień

Mini

Toyota Yaris

thai
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$24.93 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

od

$29.01 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

thai
A
5
4
4
Toyota Altis

od

$41.54 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV LPT Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Lampang - Airport to następujące modele samochodów Mitsubishi Pajero, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia SUV Lampang - Airport

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia SUV na lotnisku Lampang - Airport [LPT], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody SUV na lotnisku Lampang - Airport mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów SUV na lotnisku Lampang - Airport zapewnia dostawca THAI RENT A CAR.

Thai Rent A Car

Thai 64 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 37 reviews

7.7 / 10

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Lampang - Airport

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku LPT?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Lampang - Airport Mitsubishi Pajero od thai. Obecna cena to $61.79 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Lampang - Airport?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Lampang - Airport?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Lampang - Airport?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Lampang - Airport. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Lampang - Airport znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Lampang - Airport. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!