900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Phuket - Havaalanı bulunan YESAWAY kiralık arabalar [Airport_Code]

Phuket - Havaalanı havaalanında mevcut büyük YESAWAY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Toyota Vios

yesaway
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$18.52 /güny

Ekonomi

Nissan Almera

yesaway
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$18.52 /güny

Mini

Toyota Yaris

yesaway
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$18.52 /güny

Standart

Toyota Altis

yesaway
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$31.66 /güny

Kompakt

Honda Jazz

drive car rental
A
5
5
3
Honda Jazz

şuradan:

$20.87 /güny

Ekonomi

Nissan March

drive car rental
A
5
3
2
Nissan March

şuradan:

$21.64 /güny

Mini

Mitsubishi Mirage

europcar
A
4
5
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$24.61 /güny

Standart

Nissan Sylphy

drive car rental
A
5
4
5
Nissan Sylphy

şuradan:

$31.36 /güny

JIP

Toyota C-HR

asap rent a car
A
5
5
4
Toyota C-HR

şuradan:

$47.13 /güny

JIP

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

şuradan:

$71.90 /güny

7 kişilik

Toyota Fortuner

europcar
A
7
5
1
Toyota Fortuner

şuradan:

$55.38 /güny

Tam boy

Toyota Camry

sixt
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$58.47 /güny

Phuket - Havaalanı YESAWAY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, YESAWAY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve YESAWAY'un Phuket - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [HKT] bilgiler bulabilirsiniz.

Yesaway

Şirket ismi:

Yesaway

Adres:

Phuket - Airport, Phuket

Telefon:

+66935825525

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Phuket - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [HKT]

YESAWAY'a alternatif olarak, Phuket - Havaalanı [HKT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Bizcar

Bizcar 7 reviews

8.4 / 10

Thai Rent A Car

Thai 20 reviews

8.3 / 10

Thrifty

Thrifty 9 reviews

8.3 / 10

SIXT Franchise

SIXT 25 reviews

7.8 / 10

National Direct

National 50 reviews

7.8 / 10

Europcar

Europcar 27 reviews

7.7 / 10

Avis Direct

Avis 33 reviews

7.1 / 10

Hertz Direct

Hertz 16 reviews

7.1 / 10

Phuket - Havaalanı [HKT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Phuket - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Phuket - Havaalanı havaalanında ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

YESAWAY Phuket - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Phuket - Havaalanı YESAWAY HKT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Economy, Mini, Standard, Suv, 7-seater, Fullsize,.

YESAWAY Phuket - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan Almera, ve Nissan March ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Vios, ve Honda Jazz ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

YESAWAY Phuket - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Altis, ve Nissan Sylphy .

YESAWAY Phuket - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

YESAWAY Phuket - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota C-HR, ve Mitsubishi Pajero .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve YESAWAY Phuket - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Fortuner .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre YESAWAY Phuket - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Phuket - Havaalanı içindeki YESAWAY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Phuket - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, YESAWAY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Phuket - Havaalanı içindeki YESAWAY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Phuket - Havaalanıki YESAWAY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için YESAWAY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Phuket - Havaalanı YESAWAY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - YESAWAY Phuket - Havaalanı araba kiralıyor

Phuket - Havaalanı konumunda YESAWAY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

HKT Havaalanında YESAWAY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

YESAWAY'dan Phuket - Havaalanıki en ucuz araba Toyota Vios. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $18.52'dır.

Phuket - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

HKT Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.09 ile $4.46 arasında değişmektedir.

YESAWAY araba kiralama rezervasyonumu Phuket - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

YESAWAY, Phuket - Havaalanıki [HKT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve YESAWAY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Phuket - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!