900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport’de araç kiralama fiyatları [EDO]

Bu tablo ile Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport dünyaca çok ünlü tedarikçilerin farklı sınıflardaki kiralık araç fiyatlarını kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Seçiminizi daha da basitleştirmek için, EDO Havaalanı'ndaki her araç kiralama sınıfının en ucuz araç kiralama teklifini kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Europcar şuradan:$47.53 şuradan:$62.47 şuradan:$74.18

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport deki araba kiralama şirketleri [EDO]

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli kiralık araçlar ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 17 reviews

7.1 / 10

EDO Havaalanı'ndaki Kiralık Araba dizisi sizi büyüleyecek. EKONOMI, STANDART, JIP araçlardan SUV, Luxury, ve Exotic araçlara kadar Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport içinde bulunan mevcut araç kiralama sınıflarıdır. Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport en büyük otomobil koleksiyonu EUROPCAR tarafından sunulmaktadır.

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport havaalanında, herhangi bir seyahatiniz için doğru tedarikçiyi bulabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık, kısa vadeli, aylık, uzun vadeli ve hatta tek yönlü araç kiralama fırsatları sağlayan satıcıları da bulacaksınız. Ayrıca EDO havaalanında genç sürücüler için bazı teklifler bulabilirsiniz.

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport şehrindeki araç kiralama noktaları

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport mükemmel araç kiralama anlaşmanızı bulamıyorsanız, EDO Havaalanına en yakın diğer kalkış konumlarındaki teklifleri kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin çeşitliliği genellikle Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport havaalanında seçenekler daha geniştir, ancak diğer daha az popüler konumlarda daha ucuz fırsatlar bulabilirsiniz: küçük veya yerel havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi noktaları.

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport Oto Kiralama Filo Genel Bakış

EDO Havaalanı'ndaki araç kiralama tedarikçileri, seyahatlerinizden herhangi biri için uygun olan çok çeşitli araçlar sunar. Aşağıdaki tablomuzda, ihtiyacınıza uygun bir araba bulacaksınız.

Araç kiralama sınıfı Kimler için uygun? Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Bütçeli yalnız seyahatler veya park yeri olmayan şehirdeki bir arkadaşınızla seyahatler Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Yakıttan tasarruf etmek isteyen iki ya da iki arkadaş Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, veya benzeri.
Kompakt Depolama alanına ihtiyaç duyan 2-4 gezgin Hyundai Accent, Nissan Versa, veya benzeri.
Orta sınıf EDREMIT şehrini keşfetmek isteyen 5 arkadaşa kadar küçük gruplar veya aileler Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Sakin ve rahat bir sürüş keyfini çıkarırken 5 yolcuya kadar uzun yolculuklar Audi A4, veya benzeri.
Tam boy Aileniz ve yeterli bagajla konforlu uzun mesafe sürüşü Ford Taurus, Chevrolet Camaro, veya benzeri.
7 kişilik Partinizde küçük bagajlı 5'ten fazla yolcuya sahip geziler Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 kişilik Çok fazla bagaj gerektiren aile gezileri Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, veya benzeri.
Premium Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport başlayan iş gezileri Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Güvenli ve rahat karayolu seyahatleri veya off-road amaçlar Toyota Rav4, Audi Q5, veya benzeri.
Lüks / Egzotik EDREMIT’de hayatınızın özel günleri ve itici güçleri Bentley, Rolls Royce, Ferrari, veya benzeri.
Convertible EDREMIT yollarında özgürlüğü hissetmek için kendi başınıza veya ikinci yarınızla geziler Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport araç kiralamak

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport ’de araba nasıl kiralanır? How to rent a car in Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport?

Arama formuna teslim alma konumunu ve teslim etme adresini girin ve gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebilirsiniz

EDO Havalimanı'da araba kiralamak ne kadara mal olur?

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport içinde araç kiralama fiyatları, seçilen modele ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak, günlük Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport ile günlük $74.18 arasında değişiyor.

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport en iyi araba kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda EDO içinde en yüksek kullanıcı derecesine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.1/10 puana sahip EUROPCAR FRANCHISE şirketidir

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport Havalimanı'nda hangi araç kiralama şirketlerinin araç kiralama masaları var?

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport araç kiralama masalarına sahip araç kiralama şirketleri EUROPCAR 'dır.

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, çevrimiçi rezervasyon için ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç teslim alma sırasında, araç kiralama mevduat kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

Edremit - Balikesir Koca Seyit Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır. Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!