900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Istanbul - Ataturk Airport International bulunan INTERNATIONAL kiralık arabalar [Airport_Code]

Istanbul - Ataturk Airport International havaalanında mevcut büyük INTERNATIONAL araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Hyundai i10

circular
M
4
3
2
Hyundai i10

şuradan:

$13.09 /güny

Mini

Nissan Micra

avis
A
4
5
2
Nissan Micra

şuradan:

$23.80 /güny

Kompakt

Renault Symbol

circular
M
5
5
3
Renault Symbol

şuradan:

$13.09 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

central
A
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$42.55 /güny

Ekonomi

Citroen C3

circular
M
5
5
2
Citroen C3

şuradan:

$13.36 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

avro
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$38.43 /güny

Standart

Renault Fluence

alamo
M
5
4
4
Renault Fluence

şuradan:

$14.81 /güny

Standart

Peugeot 508

first car
A
5
4
5
Peugeot 508

şuradan:

$60.08 /güny

Van

Fiat Doblo

circular
M
5
5
2
Fiat Doblo

şuradan:

$20.68 /güny

Van

Peugeot 3008

alamo
A
5
5
2
Peugeot 3008

şuradan:

$41.35 /güny

Estate

Ford Focus Estate

circular
M
5
5
5
Ford Focus Estate

şuradan:

$21.71 /güny

7 kişilik

Dacia Logan MCV

circular
M
7
5
1
Dacia Logan MCV

şuradan:

$25.66 /güny

JIP

Nissan Qashqai

avis
M
5
5
3
Nissan Qashqai

şuradan:

$27.77 /güny

JIP

Volvo XC90

avis
A
7
5
4
Volvo  XC90

şuradan:

$177.02 /güny

Lüks

BMW 3 Series

avis
A
5
4
5
BMW 3 Series

şuradan:

$41.15 /güny

Lüks

Mercedes E Class

alamo
A
5
4
5
Mercedes E Class

şuradan:

$65.68 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

circular
M
9
5
4
Renault Trafic

şuradan:

$47.10 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

euronet
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$68.69 /güny

Tam boy

Mercedes CLA

alamo
A
5
4
4
Mercedes CLA

şuradan:

$49.95 /güny

Istanbul - Ataturk Airport International INTERNATIONAL hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, INTERNATIONAL'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve INTERNATIONAL'un Istanbul - Ataturk Airport International sağladığı bonuslar hakkında [IST] bilgiler bulabilirsiniz.

International Supplier

Şirket ismi:

International Supplier

Adres:

Atatuerk Intl. Arrival Hall, Atatuerk Intl. Arrival Hall, Istanbul, 34000

Telefon:

+90-212-4652591

IST Havaalanı yakınındaki INTERNATIONAL konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Istanbul - Ataturk Airport International yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Istanbul - Ataturk Airport International en iyi araba kiralama şirketleri [IST]

INTERNATIONAL'a alternatif olarak, Istanbul - Ataturk Airport International [IST] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Essence Car Rental

Essence 10 reviews

8.3 / 10

Hertz Corporate

Hertz 8 reviews

7.7 / 10

Garenta

Garenta 23 reviews

7.7 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 81 reviews

7.6 / 10

SIXT Franchise

SIXT 53 reviews

7.2 / 10

Central Rent A Car

Central 10 reviews

7.2 / 10

WindyCar

WindyCar 34 reviews

7.2 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 17 reviews

7.1 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 64 reviews

6.2 / 10

ALAMO

ALAMO 7 reviews

5.8 / 10

Circular Car Hire

Circular 24 reviews

5.3 / 10

Istanbul - Ataturk Airport International [IST] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, CIRCULAR ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Istanbul - Ataturk Airport International en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Istanbul - Ataturk Airport International havaalanında ALAMO ve tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Istanbul - Ataturk Airport International [IST] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AVIS'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Istanbul - Ataturk Airport International en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Istanbul - Ataturk Airport International büyük bir araba arıyorsanız, CIRCULAR ve ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Istanbul - Ataturk Airport International içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AVIS'den incelemelisiniz. Istanbul - Ataturk Airport International her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport International Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Istanbul - Ataturk Airport International INTERNATIONAL IST, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Economy, Standard, Van, Estate, 7-seater, Suv, Luxury, 9-seater, Fullsize,.

INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport International için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Citroen C3, ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Renault Symbol, ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport Internationaln “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Renault Fluence, ve Peugeot 508 .

INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport International Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes CLA .

INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport International konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Nissan Qashqai, ve Volvo XC90 .

INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport International tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: BMW 3 Series, ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport Internationaln 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Dacia Logan MCV .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport International Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Istanbul - Ataturk Airport International içindeki INTERNATIONAL'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Istanbul - Ataturk Airport International içindeki iş seyahatleri için, INTERNATIONAL'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Istanbul - Ataturk Airport International içindeki INTERNATIONAL'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Istanbul - Ataturk Airport Internationalki INTERNATIONAL konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için INTERNATIONAL, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Istanbul - Ataturk Airport International INTERNATIONAL'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - INTERNATIONAL Istanbul - Ataturk Airport International araba kiralıyor

Istanbul - Ataturk Airport International konumunda INTERNATIONAL'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

IST Havaalanında INTERNATIONAL konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

INTERNATIONAL'dan Istanbul - Ataturk Airport Internationalki en ucuz araba Hyundai i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $13.09'dır.

Istanbul - Ataturk Airport International yakınındaki benzin fiyatı nedir?

IST Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.45 ile $5.04 arasında değişmektedir.

INTERNATIONAL araba kiralama rezervasyonumu Istanbul - Ataturk Airport International bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

INTERNATIONAL, Istanbul - Ataturk Airport Internationalki [IST] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve INTERNATIONAL araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Istanbul - Ataturk Airport International adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!