900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Konya - Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Konya - Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Renault Clio ya da benzer araçlar

budget
M
5
3
2
Renault Clio ya da benzer araçlar

şuradan:

$30.39 /güny

Ekonomi

Peugeot 2008

green motion
A
5
5
2
Peugeot 2008

şuradan:

$69.36 /güny

Kompakt

Fiat Egea ya da benzer araçlar

budget
M
5
5
3
Fiat Egea ya da benzer araçlar

şuradan:

$31.17 /güny

Kompakt

Audi A3

green motion
A
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$69.36 /güny

Van

Ford Tourneo ya da benzer araçlar

green motion
M
5
5
4
Ford Tourneo ya da benzer araçlar

şuradan:

$44.87 /güny

Standart

Hyundai Accent ya da benzer araçlar

circular
A
5
4
4
Hyundai Accent ya da benzer araçlar

şuradan:

$59.01 /güny

Standart

Skoda Superb

green motion
A
5
4
4
Skoda Superb

şuradan:

$79.82 /güny

JIP

Peugeot 3008 ya da benzer araçlar

green motion
A
5
5
4
Peugeot 3008 ya da benzer araçlar

şuradan:

$74.00 /güny

Lüks

Mercedes C Class ya da benzer araçlar

budget
A
5
4
5
Mercedes C Class ya da benzer araçlar

şuradan:

$98.74 /güny

Lüks

Mercedes E Class ya da benzer araçlar

budget
A
5
4
5
Mercedes E Class ya da benzer araçlar

şuradan:

$138.20 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito

circular
M
9
5
4
Mercedes Vito

şuradan:

$142.87 /güny

Konya - Havaalani AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Konya - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [KYA] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Konya Havalimani IC Hatlar, Konya, 42060

Telefon:

(90) 3322373750

KYA Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Konya - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Konya - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [KYA]

AVIS'a alternatif olarak, Konya - Havaalani [KYA] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 7 reviews

8.3 / 10

SIXT Franchise

SIXT 17 reviews

8.3 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 6 reviews

7.6 / 10

Hertz Corporate

Hertz 174 reviews

7 / 10

Essence Car Rental

Essence 33 reviews

6 / 10

Circular Car Hire

Circular 90 reviews

5.6 / 10

Konya - Havaalani [KYA] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Konya - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Konya - Havaalani havaalanında CIRCULAR ve tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Konya - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri BUDGET'den incelemelisiniz. Konya - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Konya - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Konya - Havaalani AVIS KYA, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Van, Standard, Suv, Luxury, 9-seater,.

AVIS Konya - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Clio ya da benzer araçlar, ve Peugeot 2008 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat Egea ya da benzer araçlar, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Konya - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai Accent ya da benzer araçlar, ve Skoda Superb .

AVIS Konya - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Peugeot 3008 ya da benzer araçlar .

AVIS Konya - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes C Class ya da benzer araçlar, ve Mercedes E Class ya da benzer araçlar .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Konya - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Konya - Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Konya - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Konya - Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Konya - Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Konya - Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Konya - Havaalani araba kiralıyor

Konya - Havaalani konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KYA Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Konya - Havaalaniki en ucuz araba Renault Clio ya da benzer araçlar. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $30.39'dır.

Konya - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KYA Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.04 ile $5.01 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Konya - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Konya - Havaalaniki [KYA] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Konya - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!