900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ordu Giresun Airport [ OGU] havaalanında 21 yaş altı araç kiralama fiyatları

Ordu Giresun Airport havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 21 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve OGU havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Budget Car Rental şuradan:$79.56 şuradan:$104.74

Ordu Giresun Airport (OGU) havaalanına yakın 21 yaş altı araç kiralama konumları

Ordu Giresun Airport havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 21 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Ordu Giresun Airport (OGU) havaalanındaki en iyi 21 yaş altı araç kiralama şirketleri

Ordu Giresun Airport havaalanında faaliyet gösteren ve 21 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 50 reviews

7.6 / 10

Ordu Giresun Airport havaalanında araba kiralamak için talep edilen en düşük yaş 25’dir. Ancak daha gençler de 14CARS.com sitesinden OGU havaalanında da araba bulabilir.

BUDGET, SIXT, CIRCULAR, RENT GO, INTERNATIONAL SUPPLIER, gibi araç kiralama şirketleri bütün talepleri karşıladığı takdirde Ordu Giresun Airport havaalanında gençlere de araba kullanma izni veriyor. Genellikle 18-20 yaş arası şoförler için ek ücret 21-24 yaş arası şoförler için istenen ek ücretlerden yüksek olmaktadır. Bazı şirketler tarafından araba kullanımına izin verilen en aşağı yaş 18’tir, fakat bu teslim alma noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sıkça sorulan sorular - Ordu Giresun Airport havalanında 21 yaş altı araç kiralamak

21 yaştan gençler Ordu Giresun Airport ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

OGU havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Ordu Giresun Airport havaalanındaki 21 şoförler için en ucuz araba Renault Clio. Mevcut ilgili fiyat günlük $79.56.

Ordu Giresun Airport havaalanında (OGU) 21 yaş altı şoförler için en ünlü araç kiralama hangisi?

Ordu Giresun Airport havaalanındaki genç şoförler için en popüler kiralık araba şu anda RENAULT CLIO. Bu araç için en düşük fiyat günlük $79.56.

Ordu Giresun Airport havaalanında (OGU) 21 yaş altı en sık kiralanan araç türü hangisidir?

OGU havaalanındaki 21 yaş altı şoförler için en sık tercih edilen otomobil sınıfı EKONOMI. En ucuz 21 yaş altı aracı RENAULT CLIO. Fiyatı günlük $79.56 civarındadır.

21 yaş arası için Ordu Giresun Airport havaalanındaki (OGU) en güvenli araç kiralama şirketi hangisi?

OGU havaalanında 21 yaşın altındaki araç kiralama hizmetlerinin en güvenilir tedarikçisi, 10 üzerinden 7.6 puan ortalaması ile BUDGET EMEA Franchise. 21 yaşın altında olup da Ordu Giresun Airport havaalanındak BUDGET EMEA Franchise firmasından, günlük $79.56 olarak rezerve edilebilen RENAULT CLIO.

Ordu Giresun Airport havaalanında 21 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Ordu Giresun Airport konumunda 21 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!