900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Belfast - Havaalanı - Uluslararası bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Belfast - Havaalanı - Uluslararası havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Peugeot 107

budget
M
4
3
2
Peugeot 107

şuradan:

$106.33 /güny

Mini

Kia Picanto

hertz
M
4
3
2
Kia Picanto

şuradan:

$118.37 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

budget
M
4
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$106.78 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

budget
A
4
3
2
Ford Fiesta

şuradan:

$151.77 /güny

Kompakt

Ford Focus

budget
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$124.06 /güny

Kompakt

Mercedes GLA

avis
A
5
5
3
Mercedes GLA

şuradan:

$248.54 /güny

Standart

Peugeot 3008

avis
M
5
5
4
Peugeot 3008

şuradan:

$149.29 /güny

JIP

Nissan Qashqai

hertz
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$165.11 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

hertz
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$220.41 /güny

Lüks

Mercedes E Class

hertz
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$243.18 /güny

Belfast - Havaalanı - Uluslararası SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Belfast - Havaalanı - Uluslararası sağladığı bonuslar hakkında [BFS] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

181 Airport Road, Belfast, BT29 4DW

Telefon:

+44-2894-453588

BFS Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Belfast - Havaalanı - Uluslararası yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Belfast - Havaalanı - Uluslararası en iyi araba kiralama şirketleri [BFS]

SIXT'a alternatif olarak, Belfast - Havaalanı - Uluslararası [BFS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise Corporate

Enterprise 150 reviews

8.7 / 10

Alamo EHI

Alamo 221 reviews

8.6 / 10

National

National 15 reviews

8.6 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 8 reviews

8.4 / 10

Firefly Corporate

Firefly 52 reviews

8.3 / 10

Hertz Corporate

Hertz 40 reviews

8 / 10

BUDGET Direct

BUDGET 119 reviews

7.2 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 17 reviews

6.3 / 10

Easirent

Easirent 31 reviews

3.6 / 10

Belfast - Havaalanı - Uluslararası [BFS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Belfast - Havaalanı - Uluslararası en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Belfast - Havaalanı - Uluslararası havaalanında AVIS ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Belfast - Havaalanı - Uluslararası [BFS] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Belfast - Havaalanı - Uluslararası en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Belfast - Havaalanı - Uluslararası içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Belfast - Havaalanı - Uluslararası her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

SIXT Belfast - Havaalanı - Uluslararası Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Belfast - Havaalanı - Uluslararası SIXT BFS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Suv, Fullsize, Luxury,.

SIXT Belfast - Havaalanı - Uluslararası için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Mercedes GLA ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Belfast - Havaalanı - Uluslararasın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Peugeot 3008 .

SIXT Belfast - Havaalanı - Uluslararası Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

SIXT Belfast - Havaalanı - Uluslararası konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Qashqai .

SIXT Belfast - Havaalanı - Uluslararası tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Belfast - Havaalanı - Uluslararası Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Belfast - Havaalanı - Uluslararası içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Belfast - Havaalanı - Uluslararası içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Belfast - Havaalanı - Uluslararası içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Belfast - Havaalanı - Uluslararasıki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Belfast - Havaalanı - Uluslararası SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Belfast - Havaalanı - Uluslararası araba kiralıyor

Belfast - Havaalanı - Uluslararası konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BFS Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Belfast - Havaalanı - Uluslararasıki en ucuz araba Peugeot 107. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $106.33'dır.

Belfast - Havaalanı - Uluslararası yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BFS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.93 ile $6.49 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Belfast - Havaalanı - Uluslararası bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Belfast - Havaalanı - Uluslararasıki [BFS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Belfast - Havaalanı - Uluslararası adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!