900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Exeter - Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Exeter - Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo

avis
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$76.98 /güny

Kompakt

Seat Arona

avis
M
5
5
3
Seat Arona

şuradan:

$114.67 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

avis
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$137.58 /güny

Mini

Fiat 500

europcar
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$55.74 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

europcar
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$56.43 /güny

Ekonomi

Citroen C3 Aircross

budget
M
5
5
2
Citroen C3 Aircross

şuradan:

$114.68 /güny

Kompakt

Fiat Tipo

europcar
M
5
3
3
Fiat Tipo

şuradan:

$73.07 /güny

Kompakt

Citroen C4

budget
A
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$136.90 /güny

Estate

Ford Focus Estate

europcar
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$89.31 /güny

Estate

Mercedes C Class Estate

europcar
A
5
5
5
Mercedes C Class Estate

şuradan:

$160.59 /güny

Standart

Skoda Octavia

europcar
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$100.90 /güny

Standart

Volkswagen Passat

budget
M
5
4
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$143.31 /güny

JIP

Nissan Qashqai

europcar
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$107.60 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$156.48 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

budget
M
7
5
1
Peugeot 5008

şuradan:

$230.91 /güny

Exeter - Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Exeter - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [EXT] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Arrivals Hall, Exeter, EX5 2BD

Telefon:

(44) 03445446015

EXT Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Exeter - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Exeter - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [EXT]

AVIS'a alternatif olarak, Exeter - Havaalanı [EXT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

National

National 16 reviews

9 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 153 reviews

8.7 / 10

Easirent

Easirent 8 reviews

8.6 / 10

Alamo EHI

Alamo 244 reviews

8.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 762 reviews

8.1 / 10

Firefly Corporate

Firefly 437 reviews

8.1 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 396 reviews

8 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 308 reviews

7.6 / 10

Exeter - Havaalanı [EXT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Exeter - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Exeter - Havaalanı havaalanında EUROPCAR ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Exeter - Havaalanı [EXT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Exeter - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

AVIS Exeter - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Exeter - Havaalanı AVIS EXT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Estate, Standard, Suv, Fullsize, 7-seater,.

AVIS Exeter - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, Opel Corsa, ve Citroen C3 Aircross ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Seat Arona, Volkswagen Golf, Fiat Tipo, ve Citroen C4 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Exeter - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Volkswagen Passat .

AVIS Exeter - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

AVIS Exeter - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Qashqai .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Exeter - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Peugeot 5008 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Exeter - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Exeter - Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Exeter - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Exeter - Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Exeter - Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Exeter - Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Exeter - Havaalanı araba kiralıyor

Exeter - Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

EXT Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Exeter - Havaalanıki en ucuz araba Volkswagen Polo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $76.98'dır.

Exeter - Havaalanı [EXT] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

EXT Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. AVIS'dan en ucuz EKONOMI araç VOLKSWAGEN POLO. Fiyatı gün başına $76.98 ile başlar.

Exeter - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

EXT Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.57 ile $6.22 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Exeter - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Exeter - Havaalanıki [EXT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Exeter - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!