900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Anchorage - Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Anchorage - Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Spark

thrifty
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$97.37 /güny

Standart

Nissan Sentra

thrifty
A
5
4
4
Nissan Sentra

şuradan:

$101.09 /güny

JIP

Kia Sorento

thrifty
A
5
5
4
Kia Sorento

şuradan:

$395.85 /güny

Standart

Dodge Avenger

budget
A
5
4
4
Dodge Avenger

şuradan:

$36.01 /güny

Standart

Chrysler 200

hertz
A
5
2
3
Chrysler 200

şuradan:

$137.22 /güny

Van

Nissan Quest

dollar
A
7
5
3
Nissan Quest

şuradan:

$37.23 /güny

Van

Ford Transit Passengervan

avis
A
12
4
6
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$401.16 /güny

JIP

Jeep Renegade

national
A
5
3
2
Jeep Renegade

şuradan:

$49.51 /güny

JIP

Hyundai Tucson

dollar
A
5
5
3
Hyundai Tucson

şuradan:

$433.99 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage

alamo
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$55.71 /güny

Kompakt

Nissan Versa

alamo
A
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$60.25 /güny

Kompakt

Kia Rio

dollar
A
5
5
3
Kia Rio

şuradan:

$97.37 /güny

Tam boy

Ford Fusion

alamo
A
5
4
4
Ford Fusion

şuradan:

$62.12 /güny

Tam boy

Chevrolet Malibu

avis
A
5
4
4
Chevrolet Malibu

şuradan:

$90.34 /güny

Lüks

Nissan Maxima

enterprise
A
5
4
3
Nissan Maxima

şuradan:

$91.11 /güny

Egzotik

Ford Flex

alamo
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$192.70 /güny

Anchorage - Havaalani THRIFTY hakkında bilgi AK

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Anchorage - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [ANC] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

4940 WEST INTERNATIONAL AIRPORT ROAD, ANCHORAGE, AK (AK), UNITED STATES, 99502

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Sınırsız kilometre

ANC Havaalanı yakınındaki THRIFTY konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Anchorage - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Anchorage - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [ANC]

THRIFTY'a alternatif olarak, Anchorage - Havaalani [ANC] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 573 reviews

8.6 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 31 reviews

8.3 / 10

Enterprise

Enterprise 116 reviews

8.3 / 10

Hertz Corporate

Hertz 173 reviews

8 / 10

AVIS ABG

AVIS 152 reviews

7.4 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 3095 reviews

7.3 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 259 reviews

7.2 / 10

Anchorage - Havaalani [ANC] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ALAMO ve DOLLAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Anchorage - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Anchorage - Havaalani AK havaalanında BUDGET ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Anchorage - Havaalani [ANC] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, NATIONAL'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Anchorage - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Anchorage - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, DOLLAR ve AVIS'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Anchorage - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ENTERPRISE'den incelemelisiniz. Anchorage - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve otomobillerini sunuyorlar.

THRIFTY Anchorage - Havaalani AK Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Anchorage - Havaalani THRIFTY ANC, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Standard, Suv, Van, Compact, Fullsize, Luxury, Exotic,.

THRIFTY Anchorage - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Spark, ve Mitsubishi Mirage ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Versa, ve Kia Rio ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Anchorage - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Sentra, Dodge Avenger, ve Chrysler 200 .

THRIFTY Anchorage - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Ford Fusion, ve Chevrolet Malibu .

THRIFTY Anchorage - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Kia Sorento, Jeep Renegade, ve Hyundai Tucson .

THRIFTY Anchorage - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Nissan Maxima .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Anchorage - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Anchorage - Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Anchorage - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Anchorage - Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Anchorage - Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Anchorage - Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Anchorage - Havaalani araba kiralıyor

Anchorage - Havaalani AK konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

ANC Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Anchorage - Havaalaniki en ucuz araba Chevrolet Spark. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $97.37'dır.

Anchorage - Havaalani [ANC] THRIFTY'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

ANC Havaalanında THRIFTY ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. THRIFTY'dan en ucuz EKONOMI araç CHEVROLET SPARK. Fiyatı gün başına $97.37 ile başlar.

Anchorage - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

ANC Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.84 ile $3.40 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Anchorage - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Anchorage - Havaalaniki [ANC] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Anchorage - Havaalani AK adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!